Skocz do zawartości
Gość soczek

Dziwny Kabel....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość soczek

Nie dawno kupiłem passat b5 z pełnym wyposażeniem. Troszkę już go rozszyfrowałem lecz nurtuje mnie nadal jedna rzecz.... Z tyłu z pod siedzeń kierowcy i pasażera wystaje dziwny kabel z wtyczką:

2ebaa10dd27cff5fm.jpg

w tej czarnej rurce jest też drugi kabel dwużyłowy żółty tylko ucięty. Nie mam pojęcia do czego one są może ktoś z was wie. Aha pod siedzenie pasażera jest dziwna paczuszka i od niej odchodzi pełno kabelków. Nie wiem może to podgrzewanie siedzeń ale nie mam pojęcia jak coś takiego włączyć:/ Ciemno tam jak... :) także nie mam jak zdjęcia moją komorka zrobić, a lepszego aparatu nie mam w domu. Instrukcja obsługi by sie przydała... niestety nie mogę jej nigdzie dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda na część oryginalnej instalacji. Co znaczy "pełne wyposażenie" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek

Zebym to ja wiedział:) jest skóra jasna, tempomat, komputer, ksenony, lusterka elektryczne, Szyby elektryczne x4, Climatronic, 4x airbag jeszcze kilka napewno by się znalazło ale tak jak pisałem nie znam go aż tak dobrze jeszcze. Nie chce rozbierać pół samochodu żeby dośc co to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to subwoofer montowany pod siedzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek
może to subwoofer montowany pod siedzeniem

 

ale dlaczego pod jednym i drugim siedzeniem. Też mi się wydawało ze to coś do radia ale tam zadne takie kabelki nei idą:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

najprosciej zapytac poprzedniego wlasciciela

bo to raczej nic seryjnego :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha pod siedzenie pasażera jest dziwna paczuszka i od niej odchodzi pełno kabelków
To może sprowadź pirotechników :):rotfl:

A na poważnie, jak się da, zrób fotkę tego ustrojstwa pod fotelem (świeć oczami lub latarką) i ustal miejsce podłączenia drugiego końca tego/tych kabelków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj więcej fotek to się wyjaśni. mogą być z komórki tylko latarką podświetl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek
Aha pod siedzenie pasażera jest dziwna paczuszka i od niej odchodzi pełno kabelków
To może sprowadź pirotechników :):rotfl:

A na poważnie, jak się da, zrób fotkę tego ustrojstwa pod fotelem (świeć oczami lub latarką) i ustal miejsce podłączenia drugiego końca tego/tych kabelków.

 

hehe mame tak straszyłem że fotel elektryczny to teraz z przodu nie chce siedać:D jakbym wiedział gdzie te drugie końce prowadzą to byłbym juz w domu... lecą gdzies pod tapicerką i giną w pasku:) Na jutro postaram się wykombinować jeszcze kilka fotem moją 6020:) ale po modelu pewnie widzicie że tego marne efekty bedą:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slabo widac ale wtyczka typu chinch chyba, sprawdz czy jest jakies napiecie, mi sie wydaje ze od sprzetu audio, jak nie ma napiecia ta wlacz stacyjke i zobacz jeszcze co sie bedzie dzialo jak bedziesz radio wlaczal lub wylaczal, jak niskie napiecie to wyjscie audio, jak brak napiecia to i brak pomyslow :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno od Twojego car-audio. Albo miałeś pod siedzeniami wzmacniacz, albo ktos tam sobie trzymał zewnętrzne źródło dzwięku odtwarzacz mp3, dvd lub cos podobnego. Wyjmij radio, podejrzewam że tam ujrzysz drugi koniec tegoż kabelka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności