Skocz do zawartości
emhabe

Homologacja ciężarowa w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój B5 kupiony był u dealera z homologacja ciężarową, ma wbitą ładowność dopuszczalną 550 kg. Ciekaw jestem jaką ładowność mają wasze varianty przywiezione z Niemiec w oryginalnym briefie? Pytanie ma głębszy sens bo przymierzam się do wymiany amorów z tyłu i zastanawiam się czy taka wersja ciężarowa ma jakies wzmocnione zawieszenie tylne czytaj inne/mocniejsze amory niż standard. Z drugiej strony zdarza mi sie wozic w bagażniku cięższe rzeczy i byłbym zainteresowany wyższą ładownością.

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

A ile masz miejsc "siedzących" wbitych do dowodu ?

Mój też był kupiony w salonie od razu z homologacją na ciężarowy i ja mam wbitą ładowność 589 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile masz miejsc "siedzących" wbitych do dowodu ?

Mój też był kupiony w salonie od razu z homologacją na ciężarowy i ja mam wbitą ładowność 589 kg.

 

U mnie jest 5 miejsc siedzących. A interesowałes się juz może kwestia wymiany tylnych amortyzatorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

Ja mam wbite że auto jest 4 osobowe.

Jeszcze nie wymieniałem, w czerwcu jak byłem na przeglądzie to miało po ok. 70 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wbite że auto jest 4 osobowe.

Jeszcze nie wymieniałem, w czerwcu jak byłem na przeglądzie to miało po ok. 70 %.

 

Widzisz, ja bym sie tymi pomiarami na stacjach diagnostycznych wogóle nie sugerowł, mnie tez pokazało że jeszcze są ok, ale w realu zadek mi lata jak szmata góra - dół, wystarczy go noga za zderzak przydusic do ziemi i puscic - odbija sie jak piłeczka pingpongowa! Nikt mi nie powie że tak powinny reagowac sprawne amortyzatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

No to masz do wymiany.

Najlepiej zadzwoń sobie do ASO i się zapytaj jakie są.

Zapytaj się od razu o cenę u nich i cenę wymiany.

Teraz jest akcja LATO i niektóre ceny są naprawdę konkurencyjne.

A jesli chodzi o armorki to ja polecam ci KAYABA 9 chyba tak to się pisze.

Ten kto je ma to na pewno ci je poleci.

Są może trochę droższe, ale są idealne na polskie drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności