Skocz do zawartości
Poochini

Gdzie w góry, miejscówka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcielibyśmy z żonką pojechać w góry. Myślałem nad Szczawnicą. Nie chodzi mi o wspinanie, ale o sam urok :) Żonka jest w ciąży, więc to będzie podróż typowo rekreacyjna. Macie może jakieś sprawdzone miejsca w terenach górzystych? Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bukowina tatrzańska byłem tam na Sylwka świetne miejsce blisko do Zakopca i super widoki polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy gdzie kto mieszka,ale w Szklarskiej Porębie jest superrr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrzec

Kiedyś pracowałem przez 3 miesiące w Limanowej i mieszkałem u faceta, który wynajmuje domek. Nigdzie się nie spotkałem z tak miłą obsługą i przede wszystkim czystością. Domek z kominkiem, podwórko z placem zabaw dla dzieci, fajne widoki, cisza, spokój. 50m obok masz stadninę koni (wiem wiem, żona nie pojeździ). Nie jest to miejscowość turystyczna, ale z chęcią wróciłem tam ze znajomymi na sylwestra.

Jeśli szukasz spokoju, a nie straganów, galerii handlowych itd. to w pełni mogę polecić.

 

http://www.pokojelimanowa.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro żonka ma dodatkowe obciążenie, to polecam kotlinę kłodzką :bry2 A ściślej - miejscowość Kudowa Zdrój. W pobliżu masz Błędne Skały, Szczeliniec Wielki, no i w samej Kudowie sporo atrakcji - Góra parkowa, Kaplica czaszek, za miastem skansen w Pstrążnej. Z Kudowy do Skalnego Miasta w Czechach jest 40 minut samochodem - również miejsce warte obejrzenia. I we wszystkich tych lokalizacjach nie trzeba zbytniego wysiłku w podejściu. Ludzie nawet z małymi dziećmi na rękach tam chodzą :) Jadę tam znowu w czerwcu.

Sprawdź sobie na necie te miejsca - pojedź - nie bedziesz żałował :super:

Do tego masz zajebiaszczy basen w Kudowie - zresztą poczytaj.... :fajny

 

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie poprzeć zdanie mojego przedmówcy,Kudowa Zdrój,jak najbardziej,Karłów-Szczeliniec Wielki,najwyżej szanowną małżonkę wraz z potomkiem wniesiesz na własnych plecach:lolOd siebie,Piwniczna Zdrój,malownicza miejscowość uzdrowiskowa w Beskidzie Sądeckim.Można zerknąć zresztą http://www.piwniczna.pl/pl/3839/0/Galeria_Tadeusza_Ogorka.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Żonka uparła się na Szczawnice :) Jest tam jakaś knajpka do siedzenia, czy jakieś ścieżki? Qmpel tam był i twierdzi że są ;) Co do lokalu do zamieszkania, to macie jakieś sprawdzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Szczawnicy :) Mozna sobie zrobic spacerek na słowacje , bardzo przyjema droga :) ponadto mozna wyjechac na Palenice , bylem tam kilka razy za kazdym razem w innym pensjonacie :) polecam znalesc cos na necie razem z dolaczonymi fotkami i rezerwowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie polecacie przenocować w Świeradowie - Zdroju ? Może ktoś był i mógłby polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Pojechaliśmy do Polańczyka. Pogoda sie udała, miejsce super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności