Skocz do zawartości
arsen

logi do analizy - dziwne zachowanie turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

http://vaglog.rtnet.pl/misman_115363.html

 

te z ECU z numerem AM na końcu...

 

golf4 AJM najprawdopodobniej... Chłopaczynie jakiś magiczny zakład "naprawił turbo"... Wg mnie turbo albo ma nieustawioną sztangę albo w ogóle nie zostało naprawione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie to jakby dwa rozne samochody 20go jak i z 21go lutego. pierwszy ma chyba cos nie tak przeplywka a w drugim jakby byrzadane cisnienie w turbo jest o 200 wieksze ... Albo cos mi sie pokrecilo bo z tele pisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbina kiepsko reaguje na regulacje geometrii. Najprawdopodobniej "fachowcy" nie wyczyścili nagaru tylko po prostu rozruszali sztangę. A tak na marginesie to jak robisz logi to najlepiej pojedynczo no i jeszcze log 008 by sie przydał.. ale w tym przypadku to najpierw trzeba doprowadzić turbo do ładu

 

---------- Dodano o 15:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:47 ----------

 

Rosa chyba parzysz nie na te logi. Tam jest kilka różnych i te dwa na dole są właściwe a w sumie to przedostatni bo w ostatnim nie było pedału w podłodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przedostatni...

Dzieki za odp, czyli tak jak przeczuwałem, skosili chłopaczynę na kasę a nic mu nie zrobili.... polscy fachmani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może tu mi ktoś pomoże.

Od dłuższego czasu borykam się ze słabym dołem, kiedyś jak depnąłem na 2 to włączał mi się asr a teraz brak tego startu dynamicznego. Mam zrobione logi dynamiczne grupy 011 i czy mógłby ktoś zobaczyć co jest z tą turbiną ? Czy winowającą może być źle wyregulowana sztanga turbiny ? Turbo po regeneracji sprawdzałem vagiem to gruszka otwiera i zamyka kierownice... Pomożecie ? Dzięki !

 

http://vaglog.pl/log-011_3zGlF8.html - gaz wciśnięty w podłogę temperatura silnika 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności