Skocz do zawartości
Gość xmarcinox

Dziwny kabel.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xmarcinox

Witam Wszystkich . Dzisiaj grzebałem z tyłu pod podsufitką przy antenie z radia i zobaczyłem kabel wychodzący z prawego słupka pod podsufitką który lezał poprostu na podsufitce. Kabel wygląda jak antenowy ma wtyczke na końcu z gwintem i nie wiem co to jest za kablisko . Nie wiem czy on był gdzieś podłączony gwint na wtyczce wyglada na nie używany. Jeśli macie pomysł co to może być za kabel dajcie znać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

może to być kabel od navigacji, który idzie do anteny na koniec dachu lub antena telefoniczna do zestawu samochodowego

czasami są takie anteny 3w1

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

to kabel od aneny telefonicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomeks ma rację to jest kabel do anteny telefonu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xmarcinox

Dzięki za odpowiedz tylko że ten kabel jest na tyle krótki że do gniazda anteny brakuje mu jakies 10 cm . Nawigacji w tym samochodzie na pewno nie było więc może zestaw głośnomówiący ? Chyba zabiore sie za szukanie drugiego końca tego kabla. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

może ktoś zdejmował podsufitówką i zapomniał podłączyć antenę, złożył auto a kabel gdzieś się przycisnoł i nie mógł już go naciągnąć ;)

Nawigacji w tym samochodzie na pewno nie było

skąd masz pewność??

drugi koniec kabla leci pewnie aż do tunelu po radio lub pod poduszkę pasażera..

 

wtyczke na końcu z gwintem
to kabel od aneny telefonicznej

:ok:

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

do takiej anteny,co sie przykleja do szyby,plaski prostokacik 3 na 4cm,grubosci 0,5cm :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności