Skocz do zawartości
PASEK?????

klimatronik passat b5 98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie jestem na kupnie kompletnej klimatyzacji do passata b5 98r. i teraz tak obejrzałem fotki tej klimy i wydaje sie być wszystko ok ale mam pytanie na co zwrócić szczególną uwagę czy to nie ruina.Gość udziela mi miesięcznej gwarancji ale wolałbym tego unikną.Proszę podpowiedzcie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach nie sposób ocenić stanu technicznego całej instalacji. Jeśli cena przystępna to zaryzykuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję, mam jeszcze jedno pytanie jak wygląda poprowadzenie wiązki elektrycznej od klimatronika czy trzeba ściągać całą deskę rozdzielczą w samochodzie posiadam czujnik słoneczny ale czy jest podłączony to nie wiem jutro mam mieć kompletną klimatyzację [klimatronic] łącznie z elektryką od czego zacząć montaż?Dajcie jakieś wskazówki.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam prośbę poprzedni post zlikwidowałem bo fotki nie miały rozszerzenia, chodzi mi o to że, zakładam w moim pasku 1.9 tdi 110 KM klimatronic założyłem sprężarkę,chłodnice przewody do skraplacza, osuszacz i przyszedł czas na instalacje elektryczną, wiązka klimatronka pod deską jest do panela sterowania dochodzą cztery kostki, i tam za panelem sterowania zobaczyłem jakieś przewody obcięte co to za przewody teraz dam lepsze fotki.Proszę pomóżcie. <a href=instalkaro0.th.jpg' alt='instalkaro0.th.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi pomoże? jakiś schemacik mógł bym prosić klimatronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niemrawy

passek wbij domnie albo podaj mi swój email przesle ci bodajze wszystkie schematy elektryczne do passata b5 98r klimatyzacje manualne jak i climatronic mój email [email protected] :):ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności