Skocz do zawartości
majek666

Galka zmiany biegow

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie inne galki zmiany biegow (z gamy Vw Group) oprocz skody octavi pasuja do paska b4. Chodzi mi o to zeby wkrecic galke bez problemow zamiast fabrycznej. Np. Czy galka z octavii 2 tez podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czytalem tego linka przed zalozeniem tematu i jakos nie wyjasnia mi on niczego. Z octavi galka pasuje, ale czy np z golfa 4/ audi a3, audi a4/a6, seata leona, toledo, fabii, vw passata b5 ?? O to mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Barcik

A po co tak? kup na allegro od użytkownika janekaudi. Ma cudne podświetlane diodowo, sam zakupiłem nawet własny wzór zaproponowałem. Kupiłem razem z mieszkiem - ekstra skóra dlatego zamówiłem jeszcze mieszek na ręczny.

Koleś robi dokładnie jak w oryginale bo mu wysłałem stare przetarte.

Gałki robi na imbusy. Nakładasz bez wkręcania i kluczykiem "rowerowym" dokręcasz z 3 stron. Siedzi ładnie i świeci ślicznie. Gałka jest obszyta dobrej jakości skórą, fajną w dotyku.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcik, pokaz foto :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i efektownie wyglądają takie świecidełka ale troche tandetnie, jakos nie przemiawiają do mnie, dzisiaj z kolei jeździłem firmowa octavką2 i całkiem dobrze w dłoni sie trzyma taka gałęcja. jak znajde na szrocie albo na allegro w dobrej cenie to sie na taką skuszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może i efektownie wyglądają takie świecidełka ale troche tandetnie, jakos nie przemiawiają do mnie, dzisiaj z kolei jeździłem firmowa octavką2 i całkiem dobrze w dłoni sie trzyma taka gałęcja. jak znajde na szrocie albo na allegro w dobrej cenie to sie na taką skuszę

 

Dobrze powiedziane dlatego pytam bo np podoba mi sie z golfa IV galka, a takie swiecace mi nie podchodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

Ale ten koleś sprzedaje gałki z podświetlaną tylko rozpiską biegów, jak podświetlenie przełączników :) nie jest to taki totalny odpust :P

Ja i tak po ciemku gałkę zmiany biegów potrafię obsłużyć, więc też się nie skuszę, ale taka od choćby Octavii... hmm.. czemu nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności