Skocz do zawartości
wodzu997

Uszkodzony moduł komfortu, auto nie odpala.

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie potrzebuje pilnej pomocy, od 2 dni zaczął mi wariować moduł komfortu, miałem problem z otworzeniem auta, włączał się alarm, etc. U mnie wyjątkowo nie ma immo ale za to jak działa alarm to nie odpale auta, no i dziś padł chyba całkowicie. Nie moge odpalić auta. Dobrałem się do niego, ale jest suchy z tym, że wykładzina bardzo wilgotna i kable leżały w wodzie te przy progu(znaczy się są bardzo wilgotne są.) Wczoraj jeszcze jak działał podpiołem się VAGiem i wyszło, że mam problem z wszystkimi zamkami, po za tym moduł komfortu był w trybie awaryjnym (ale ten błąd miałem od początku jak kupiłem auto). Teraz podstawowe pytanie, czy mam kupować nowy moduł? Musze z USA ściągać bo w polsce o tym numerze nie dostane. Nie jest taki drogi bo około 200zł z przesyłką używany. ale czy to pomoże. Powiedzcie czy mam wiązkę rozpruwać, czy lepiej podmienić moduł i zobaczyć co jest grane. Kable wyglądają na całe, poza tym, że są wilgotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale za to jak działa alarm to nie odpale auta,

Czyli masz coś dołożone do fabrycznego alarmu czy masz jakiś swój alarm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fabrycznym alarmie tak mam, że nie odpalę auta jak aktywowany jest alarm, jutro znajdę to napiszę jak to się nazywa. Nie mam immo ale za to tutaj jest zabezpieczenie przeciwkradzieżowe w morde. Ciekaw jestem, czy mógłbym europejski moduł podpiąć ale pewnie za duże ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wodzu997 a sprawdzałeś czy nie ma zamiennika numeru twojego modułu ????? bo może się okazać że jest zamiennik i zamiast czekać z ameryki tydzień na niego to w Polsce kurier ci przywiezie na następny dzień.

 

A co do odpalenia autka u mojego taty w golfie MK4 też coś się sypie moduł komfortu i niekiedy wchodzisz do auta zamykają się same drzwi jak się im chce i chcesz zapalić a on nie odpala wyciągasz kluczyk chcesz zapalić ponownie i zapala. albo otwierasz autko a tu się załącza pompa paliwa. Normalnie ZONK. Tak więc u ciebie powodem nie odpalenia auta też może być moduł komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiennika nie ma bo nawet kluczyk mam na 315Mhz a nie 433,92 lub 433, tak więc lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś w etce???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko jeden numer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto naprawione, oczywiście winne były kable w wiązce w progu, na łączeniach fabrycznych zaśniedziało wszystko, a zasilanie było całkowicie przerwane. Po naprawie nawet wróciły pamięci foteli bo nigdy wcześniej nie działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności