Skocz do zawartości
Gość soczek

Beżowe dywaniki gumowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość soczek

Kupiłem nie dawno passat b5. Mam w nim materiałowe dywaniki orginalne VW... Na zime chciałbym zmienic na gumowe tylko że czarne szpeca cały samochod gdyż jest w nim jasna tapicerka.. Wie ktoś może czy do b5 są dywaniki z beżowej gumy. do b6 są takie:

 

http://moto.allegro.pl/item214988065_vw_passat_b6_dywaniki_gumowe_jak_oryginalne_bez.html

 

 

Dzwonilem do VW i powiedzieli ze poszukają i że z b6 nie pasują wogóle ale może ma ktoś coś takiego na oku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widze ze masz ten sam problem co ja :( szukalam tez kremowych i byl problem zarówno jesli chodzi o dywaniki na lato z matrialu ( w ASO koszt ich jest cos kolo 400 zl a te ktore sa na gieldzie maja zupelnie iny odcień) jak i o dywaniki na zime gumowe ( w ASO sa chyba dostępne czyli trzeba zaplacic za orginał , natomiast takich nieorginalnych nie widzialam, w sumie to pytalam o nie i mowiono mi ze nikt tego nie produkuje w takim kolorze , ze sa tylko szare i czarne)

 

Tak wiec moje dywaniki sa w kolorze czarnym i na lato i na zime i nie powiem ze to zle wyglada - juz sie przyzwyczailam . A pozatym chyba mniejszy problem z czyszczeniem ich jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celina , wszystko ładnie ,pięknie tylko jak zamawiałem mieszek do gałki zmiany biegów to też pisało że beżowy a jak go założyłem to przy moim beżu był prawie biały :(

...żeby to tak można było ten kolorek w realu porównać do swojej tapicerki...

ale przyłączam się do podziękowań i wstępnych namiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Ale lepsze dywaniki w jakimkolwiek odcieniu beżu niż czarne, na które nie można patrzeć spokojnie.

Pozdrawiam :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję że byłoby więcej chętnych mojemu paskowi też by się przydało wymienić dywaniki. Najlepiej jasno szare.

Spoko tylko ta fotka z tego pierwszego linku to chyba poglądowa :kwasny: bo takie na bank do mojego b5 nie będą pasowały . Będę musiał do nich zadzwonić lub szukać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w adaszo osobiście (wprawdzie czarne), ale widziałem te beżowe. Z tego co kojarzę beżowe tapicerki z passków to powinien idelanie pasować, zwłaszcza że to są dywaniki oryginalne (bardzo fajne). Jak mi wytniesz kawałek tapicerki to mogę podjechać i powrównać kolory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

Słuchajcie są do B5 oryginalne dywaniki gumowe w kolorze beżowym.

Wiem bo sam mam takie u siebie w pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te w adaszo tez są oryginalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mażna kupić nic tańszego? te prawie 200zł to troszke dużo :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek136

ja kupiłem zwykłe czarne bo tez nie mogłem znalezc takiego samego odcieniu i nie jest zle :ok: i za 50 zł i to takie z rantami gumowymi co by w zime roztopiony snieg nie leciał pod fotel :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy orientujecie się, gdzie można kupić oryginalne dywaniki, gumowe, w kolorze szarym ?

Oryginalne numery to :

  • przód: 3B1 061 501 A041 (zdjęcie poniżej),
  • tył: 3B0 061 511 A041

ostatnie 3 znaki to kolor. Dla szarego = 528.

Na alledrogo są tylko w kolorze czarnym. W innych sklepach internetowych-również.

a może ktoś ma dobre zamienniki ?

Pozdrawiam

 

20200127_141607.thumb.jpg.f59b4e6b284dcfd4037d646800f575d2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności