Skocz do zawartości
soldier

Alarm sam sie włącza, mruga wewnętrzne oświetlenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem wygląda następująco- zamknę auto pilotem lub kluczykiem jest chwila spokoju i zaczyna wyć alarm. Do tego mruga czasami wenwnętrzne oświetlenie jak go zamknę. Dzis jak sprawdzalem go kompem i mialem włączony zaplon to lampki wewnątrz zapalały się i gasły. Takie błędy mi pokazało: 00953, 00932, 00934, 00943.

Prosze o pomoc bo mnie juz szlag trafia jak musze za kazdym razem kleme od aku adłączać żeby nie wyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja się przyłącz do pytania, Otóż kolega ma ten sam problem. Po podpięciu VAG'a wyszło błąd sporadyczny siłownika zamka centralnego lewe tylne drzwi i włącza się alarm. Lampki wnętrza mrygają. A dzieje się tak jak naciśnie zamykanei drzwi od wewn. kabiny przyciskiem w drzwiach kierowcy to bolec w popsutych drzwiach idzie w dół ale wraca do góry i wywala błąd po którym gdy się zamknie auto z kluczyka to wyje alarm. Jeżeli natomiast nie użyje się tego przycisku w drzwiach to wszystko ok. Czyżby zamek do wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjąłem moduł komfortu i znalazłem na płytce kilka zimnych lutów, przelutowałem je jeszcze raz. Przejrzałem kable które wychodzą z modułu komfortu i łącza sie z wiązką która biegnie koło bocznej listwy. poskładałem wszystko do kupy i jak na razie jest ok. Alarm sie nie włącza i lampki tez gasna normalnie bo jak wczoraj jechalem autem to paliły sie w trakcie jazdy.

Mam jeszcze jedno pytanie: czy te zimne luty w module komfortu mogły być przyczyną że czasami oświetlenie w aucie mi sie nie paliło i pojawiał sie błąd 00953 - Interior Light Time limit ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności