Skocz do zawartości
latinoo_80

Listwa pompowtryskiwaczy - elektryczna

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie padł mi jeden PPD , a konkretnie jego cewka i postanowiłem sam się za to zabrać .Przy okazji odkryłem , że wcześniej już ktoś majstrował i połamał wszystkie wtyczki cewek pompowtrysków . Znalazłem nową listwę i ją kupiłem ale za diabła pojęcia nie mam jak zdemontować gniazdo z pinami widoczne na zdjęciu . Zdjąłem zawleczkę ale co dalej ??? Nie chciałbym czegoś połamać mimo , że i tak do wymiany .

 

IMAG0282.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a co z akcją 23H9 w Twoim przypadku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki mistrzu . O to chodziło . Tylko teraz skąd taki klucz wyrwać . Oto jest pytanie ;-) .

 

 

hmmm a co z akcją 23H9 w Twoim przypadku ?

 

Dzwoniłem do VW . Mój się nie łapie :-( :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do VW . Mój się nie łapie :-( :-(

 

A przepisałeś auto na Polski rynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mistrzu . O to chodziło . Tylko teraz skąd taki klucz wyrwać . Oto jest pytanie

 

http://www.xxl-automotive.de/Schluessel-T10310-Original-VW-Spezialwerkzeug/

 

http://www.xxl-automotive.de/Abzieher-T10312-Original-VW-Spezialwerkzeug/

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przepisałeś auto na Polski rynek?

 

Yyyy ... O co kaman ? Auto odkupiłem od gościa , który sprowadził go z Belgii . Więc nie wiem czy jest przepisany czy nie ? Jak to sprawdzić ? Będę wdzięczny za info .

 

 

 

Dzięki Nuttie . Tylko jest jedno ALE ... nyśt fersztejen po dojczemu , ni w ząb . Więc jak to kupić ? Nie ma jakiejś PL strony ? Wujek Google nic nie znalazł . A ja tylko cenę stamtąd rozumiem ;-) .

 

Aha ! Tak na marginesie mam pytanie . Czy po wsadzeniu nóweczki pompowtrysku konieczna jest regulacja stopki popychacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Google Chroma to ta przeglądarka sama tłumaczy ;) A poza tym można sobie wpisać dep.pl i samemu tłumaczyć, bo obsługa sklepu internetowego to chyba jest dość prosta :) Choć trzebaby spojrzeć czy dostarczają do Polski.

 

edit:

http://www.xxl-automotive.de/Versandkosten-und-Zahlungsbedingungen_1/ wysyłają do PL za 15Euro.

 

W linku który załączyłem, trzeba kliknąć "In den Warenkorb" (dodaj do koszyka) dla obu lub jednego narzędzia. Potem w lewym górnym rogu (ramka) "zum Warenkorb" (pokaż koszyk), jak się ilość zgadza, to dajesz "weiter" (dalej). Potem w polach "Versanddaten" musisz podać swoje dane do rejestracji na stronie. Dalej już nie robiłem, ale pewnie będizesz musiał z maila kliknąć linka aktywacyjnego, a potem podać adres dostawy, pojawi się suma kosztów (narzędzia + wysyłka) i tam widzę mają PayPala więc i płatność kartą kredytową wchodzi w grę od razu przy zamówieniu. Jakby co to porób print screeny to Ci pomogę :P[TABLE]

 

 

[TR]

[TD][/TD]

[TD=width: 16][/TD]

[/TR]

 

 

[/TABLE]

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby przepisać auto na rynek polski, trzeba to zrobić za pośrednictwem ASO, dzwonisz albo idziesz z dowodem rejestracyjnym i prosisz o przepisanie na Polskę i tu jest więcej na ten temat http://forum.vw-passat.pl/threads/101174-Akcja-dobrej-woli-Wymia-pompowtryskow-uszkodzonych-za-darmo-albo-za-mala-oplata proponuję gdzieś od 21 strony czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety . Mój jednak na 100 % się nie łapie . Ech ...

 

No a co do tego pytania :

 

Aha ! Tak na marginesie mam pytanie . Czy po wsadzeniu nóweczki pompowtrysku konieczna jest regulacja stopki popychacza ?

 

Trzeba regulować czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc to

nie było konieczne . Ale z kolei to
baaaardzo pomogło . I powiem szczerze , że nawet klucz nie jest potrzebny . Ja znalazłem dwa sposoby . Sprytne palce którymi wystarczy odpowiednio chwycić i przekręcić według wskazówki w instrukcji w powyższym linku lub wiertełkiem trójką przewiercić po średnicy na wylot kołnierz z powyższego linku na drugim zdjęciu od dołu strony , przełożyć imbus 2,5 mm i przekręcić . I po sprawie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności