Skocz do zawartości
Jacekp14_2005

Pęknięta rura od turbiny (czy ktoś kupował)?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pękniętą rurę gumową pomiędzy kolektorem ssącym - a rurą plastikową od intercolera (ten łącznik fi 50 dł.55mm) .W sklepach motoryzacyjnych nie mają.

 

Czyżby pozostawał tylko serwis Vw, może ktoś kupował coś takiego w serwisie i napisze ile może kosztowac ?

 

Pozdrawiam klubowiczów:)

 

Passat TDI AFN 98r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń i zapytaj w ASO

 

takie rzeczy to raczej tylko w serwisie dostaniesz... część nie powinna byc droga :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

Dokładnie - będziesz wiedział ile kosztuje, a potem poszukaj na allegro - czasami sie zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze kojarzę to kolega robił to w listopadzie w serwisie za około 400 zł z wymianą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dobrze kojarzę to kolega robił to w listopadzie w serwisie za około 400 zł z wymianą

 

chyba nie myślimy o tej samej rurze :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dobrze kojarzę to kolega robił to w listopadzie w serwisie za około 400 zł z wymianą

 

chyba nie myślimy o tej samej rurze :przestraszony:

 

Dzwoniłem ostatnio do ASO - rura odmy do AFN kosztuje 60zł to ile może kosztować 5cm o większym przekroju - myślę że podobnie??

 

jeśli te 400zł za ten kawałek to chyba 350 za robotę (bo to pół dnia schodzi:P ), 5zł za nowe opaski i może ze 40zł za łącznik :D myślę, że kolega robił ale którąś z tych dolnych, i to raczej tą powyginaną przy turbinie, bo tej przy IC to też raptem jest z 25 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hmariusz1

Witam ja też miałem walniety ten łącznik i kupiłem w sklepie rolmiczym na metry

zbrojony gruby prawie jak oryginał (bez rużnicy) za to cena 5 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno ,zakupiłem w serwisie rurkę (bo potrzebowałem na wyjazd na wczoraj) za 85zł (masakra jakaś )

 

Mam nadzieję że więcej nie będę potrzebował zajeżdżać do serwisu.

 

Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość emas74

Wymieniałem tą rure przez wakacje i oryginalna do AFN w serwisie kosztuje 85 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności