Skocz do zawartości
napster

Dziwna sprawa z wachaczem

Rekomendowane odpowiedzi

witam posłużyłem się zdjęciem z internetu natomiast chodzi mi o ta srube co zaznaczyłem na zdjęciu w kolko, otóż ich nie ma ani po lewej jak i po prawej stronie na chłopski rozum powinny tam byc tylko jak mam auto na prosto kola to nie bardzo żeby te śruby tam włożyć gdyż za duży odstęp jest poradźcie od czego to jest i jak to naprawić?

12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg http://ifinterface.com/page/page3.php to jest: śruba z łbem sześciokątnym dla korekty pochyleniowej M12x1,5x110 (każdorazowo nowa śruba) Popatrz sobie do czego służą:P

Edytowane przez Rufus110hp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ona moze przyczyniac sie do tego ze jak krece kierownica w lewo to slysze takie strzelenie jakby cos prezylo i nagle puscilo? nie mozna tam wkrecic innej sruby niz ta ktora podales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to osłona mocowania wachacza do nadwozia, jak przejeżdzasz przez wysokie krawęzniki to zaczepiasz tym, ewentualnie osłona silnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz to jeszcze raz po ludzku. Ale jak chodzi ci o srube od wachacza to musisz deka ławe opuscic zeby ją wsadzic lub wyciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć śrubę z gwintem M12 o skoku 1,5 długa około 110

Edytowane przez Rufus110hp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on rozumiem wszystko, tylko jak ja wlozyc ta srube jak otwory ktore powinny nachodzic na siebie zeby sruba przez nie przeszla znajduja sie 3 cm od siebie i co tu zrobic? to wyglada tak jakby sie przesunelo cos podczas jazdy

 

---------- Dodano o 22:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:13 ----------

 

i zero odzewu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
, tylko jak ja wlozyc ta srube jak otwory ktore powinny nachodzic na siebie zeby sruba przez nie przeszla znajduja sie 3 cm od siebie i co tu zrobic?

 

ustaw współosiowość otworów i do dzieł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak ustawic? krecic kierownica w lewo i w prawo az najda sie otwory? czy masz inny pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj :paker

Masz jakieś problemy z prowadzenie autka(ściąga, buja, itp.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co da sie zrobic, jak narazie thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności