Skocz do zawartości
r1278

1,9 TDI,passat B4,po czym poznac brak oleju w skrzyni biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pytanie jak w temacie,po czy poznać że w skrzyni biegów jest mało oleju,poza tym że może sie rozlecieć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie "wyła" a biegi mogą wchodzic z oporem. Wjedź na kanał, odkręć korek wlewowo/sprawdzający ( ten z boku ) , wsadź palca i jak go umoczysz :D to oznaka że olej jest a jak sucho to dolej strzykawką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r1278 jaki pasek itp .. ja dzisiaj u siebie w B4 olej nowiutki zalałem do skrzyni ..... według wszelakich katalogów itp powinno wejść 2 litry .... a jak sie okazało wchodzi 1,5l maxxx !! w opisie nie masz nawet podanego modelu także nie fumkaj że nikt Tobie nie pomógł :o

 

EDIT: kuczi pomógł na hmmm ... niby olej do skrzyni się TYLKO dolewa .... ja zmieniłem całość i właśnie w B4 wchodzi 1,5 literka ... tyle co w Spale na głowe uczestnika :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Panu niemniem chodzi z tym "funka" niech dobrze czyta temat to się dowie do jakiego samochodu,domniewam że na tym forum są inteligentni ludzie.Kolega Kulczaw mi pomógł i bardzo mu za to dziękuję,taka odpowiedz jaką otrzymałem w zupełności mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r1278, kolega niemniem ma racje, na forum większośc uzytkowników ma w avatarze model samochodu co jest przydatne. :)

 

w opisie nie masz nawet podanego modelu także nie fumkaj że nikt Tobie nie pomógł

 

Dobrze że kolega r1278, w temacie napisał że to B4 TDI :) Tam szału ze skrzyniami nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry rzeczywiście moje przeoczenie z modelem :wstyd: a więć do B4 półtora litra zdaje sie 75W90 ... 40-50 zeta za litr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności