Skocz do zawartości
GCK01

tylna klapa w B5 kombi 2003r.-pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam problem , pomóżcie. mam passta kombi b5. Pierwszy problem to to że jak otwieram maske przyciskiem w drzwiach kierowcy to słychaść jak zamek puszcza a po około 3 sekundach zamyka klape automatycznie. nie jestem w stanie jej w ten sposób otworzyć. drubi problem to nie działa mi przycisk otwierania klapy z kluczyka. kiedy on ma działać zawsze czy tylko w tedy gdy samochód jest zamknięty centralnym zamkiem. i ostatni kłopot to w jakiej pozycji ma być ustawiony zamek w klapie i czy to normalne że w tylnej klapie nie ma normalnej klamki do jej otwarcia? jeśli możecie pomóc to będę wdzięczny. zdaje sobie sprawe że pewnie te tematy były poruszane ale jakoś nie moge znaleśc odpowiedzi. Udanej jazdy Paskami życze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wpisałem tylna klapa to wyskoczyło dużo tematów,poczytaj.Podejżewam że masz zablokowaną klamkę,trzeba przeczyścić,zamek powinien być ustawiony równolwgle do tabl. rejestracyjnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ak otwieram maske przyciskiem w drzwiach kierowcy to słychaść jak zamek puszcza a po około 3 sekundach zamyka klape automatycznie
kolego musisz rozebrać poszycie klapy od wewnątrz (kilka śrub zatrzaski) i dobrać się do zamka,na 100% jest zaśniedziały "mikrostyk", jest cały czas w pozycji zwartej,wyczyść go i klamkę.

Kiedy naciśniesz klamkę czujesz skok około 0,5 cm?? jeśli nie to bankowo klamka się zblokowała, u mnie po wyczyszczeniu działa tak jak powinno a miałem ten sam problem ;)

czy to normalne że w tylnej klapie nie ma normalnej klamki do jej otwarcia?
nad tablicą rej. po między oświetleniem jej jest "klamka" schyl się i zobaczysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo za rade koledzy. Pewnie was to śmieszy takie głupoty ale człowiek uczy sie całe życie. jeśli ktos potrzebuje porady w kwesti kw i kk słuze pomoca moje gg 4307957

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności