Skocz do zawartości
Bimbasz

Nr części Passat R-Line, R36, CC, 3C B6 - białe kruczki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w pasacie B7 tylny zwykły zderzak rożni się czymś od tylnego zderzaka R-line.

Czy aby mieć przód r-line to trzeba zmieniać cały zderzak? czy jest może jakaś dokładka tak jak to jest chyba B6??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w pasacie B7 tylny zwykły zderzak rożni się czymś od tylnego zderzaka R-line.

Czy aby mieć przód r-line to trzeba zmieniać cały zderzak? czy jest może jakaś dokładka tak jak to jest chyba B6??

 

B7 R-line ma inne zderzaki przód i tył od zwykłego B7, nie przekłada się samych dokładek jak w B6.

Trzeba kupić nowe zderzaki od R-line

Jak masz 12 czujników parkowania w zderzakach a w R-line masz tylko 8 to można dziury zrobić i przymocować uchwyty do PDC.

 

 

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Proszę aby ten temat był bez zbednego spamu, aby były w tym temacie tylko techniczne dane (nr czesci z foto) a nie temat do gadki, do reklamy i innego rodzaju ogłoszeń.

Trzymamy się wszyscy tej zasady, bez wyjątku.

 

dla przypomnienia

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3AF807521G 041 spojler rura wydechowa: tył lewo i prawo

 

Czy ten spojler pasował będzie do zwykłego sedana (w miejsce - tył, lewa podwójna)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler kombi B7 R-line składa się z 2 części

 

3AF827933AGRU spojler tył

3AF827954 spojler panewka wewnetrzna

 

a napiszesz jak to w sedanie wyglada??

przyblizone ceny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję uzbroić zderzak z R36 i nie potrafią mi nawet w aso pomóc bez numeru VIN

brakuje mi numeru kratek (wlotów bocznych) kiedyś chyba były pod numerem 3C0 898 020 ale teraz w aso nie znajduje :/

potrzebuję również numery tych listew przy kierunkach oraz ramek do kierunków, bo wydaje mi się że są inaczej wyprofilowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam takie pytanie czy lotka R line klapy w kombi( passat b6) jest wymienna osobno czy trzeba cala klape wymienić? mam highline i teraz to już zglupialem O.o może ktoś doradzi? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest osobna cześć. Lampa stop jest inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update... ASO Koszalin

Przełącznik elektrycznego podnoszenia/opuszczania szyb

3C 859 855XSH 83,24 zł

Cały panel podnoszenia i opuszczania szyb 3C 859 855 XSH  213,26 zł

Panel ustawiania lusterek (ze składaniem) 5K 195 9565 XSH 166,95 zł

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam kompletowanie pakietu R-line do passata b7 kombi i mam kilka pytań. Czy ma ktoś rozpiskę poszczególnych elementów zderzaka przód ? Ewentualnie czy halogeny z doświetlaniem, zaślepki spryskiwacza , jakiekolwiek kratki pasują ze zwykłego zderzaka? Druga sprawa w kwestii tylnego zderzaka czy chromy można przełożyć czy może zderzak jest jakoś minimalnie inaczej wyprofilowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę wyżej rozpiskę pakietu. Taki problem przeczytać i wyciągnąć wnioski samodzielnie? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz rozpiskę przedniego zderzaka ?  bo może tylko faktycznie ja mam problem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem gdzie tu widzisz rozpiskę elementów zderzaka oprócz informacji ze zderzak sam jest inny ... naprawdę niepotrzebna dyskusja i nic nie wnosisz w tym momencie. Jakby ktoś miał nr halogenów z doświetlaniem i zaślepek spryskiwaczy do zderzaka R-line byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Mam pytanie do znawców tematu, bo już długo szukam sam, przeszukałem forum,  kilka razy też zamówiłem i odsyłałem bo nie te.. 

Czy ktoś się orientuje czy istnieje oryginalna podstopnica VW (nie podróba, taką już miałem..) do zestawu pedałów R-Line do VW CC? 

I nie R36 - taką widziałem na początku tego wątku. Ale mam auto R-Line, a nie R36 i nie chcę przerostu formy nad treścią. 

Innymi słowy czy jest taka jak ta jeśli chodzi o wygląd: 1K1864551, ale nie do Golfa, a do CC bo musi być szersza. 

Jeśli ktoś ma numer części to super, jeśli link gdzie znaleźć to jeszcze lepiej, a jeśli takie coś nie istnieje (bo jeden gość w ASO mi tak powiedział co myślę, że byłoby dziwne, że nie ma do zestawu pedałów..) no to szkoda, ale przynajmniej dam już spokój z szukaniem. 

Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ieuei napisał:

bo jeden gość w ASO mi tak powiedział co myślę, że byłoby dziwne, że nie ma do zestawu pedałów.

Ori nie ma do Passata, jest tylko z Chin. Co było nie tak z tą od pingpongów.

Na forum jest temat założenia tej od Golfa V, jest trochę węższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj mega szkoda, nie wiem czemu nie zrobili do zestawu.....?

Ale dzięki za informację i szybka odpowiedz. 

A ta z Chin ma nieco inną strukturę szczotkowania stali, połysk tej stali jest większy i się bardziej błyszczy i te gumowe paseczki wystają w niektórych miejscach na 5,6mm a niektórych na 2,3...

Moze to mój "świr", ale nie lubię takich części: "nie do końca, z daleka nie widać". Mogę wrzucić zdjęcia jakby ktoś chciał.. 

Zresztą wyszedłem z zasadą, że do auta nie założę nic co nie jest OEM, nawet kabel USB do Android Auto mam od nich (zresztą ładny jest) ? (proszę się nie śmiać) ?

Pozdrawiam zanim mk usunie tą odpowiedź ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ieuei napisał:

Zresztą wyszedłem z zasadą, że do auta nie założę nic co nie jest OEM

Więc nie powinieneś zakładać wcale, bo w pakiecie rline podstopnica nie była przewidziana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ostatnio znalazłem w domu w pudełku pedał gazu do DSG oraz nakładkę na hamulec R-line do passata b6, pewne pasuje do b7 i b8 też. Ktoś chce kupić to prośba o PW, mogę wysłać do paczkomatu po przedpłacie. Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności