Skocz do zawartości
Gość Coolkensy

Zimering na lewa pólos Passat B3 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Coolkensy

Witam !!!

Mam pytanie odnosnie zimeringu na lewa półos do skrzyni biegow moze ktos wymienial i wie o co dokladnie chodzi bylem ostatnio u mechanika stwierdzil ze poduszka pod skrzynie nadaje sie do wymiany jak rowniez jak to okreslil fachowo cyt.zimerin na lewa polos do skrzyni biegow.Poduszke juz mam ale gdy pytam w sklepie o zimerin to prosza o dokladne wymairy albo zebym przyjechal do nich z czescia w reku to dobiora i stad moje pytanie czy nie orientuje sie ktos jakie sa konkretne wymiary badz symbole tego zimeringu !!! Dzieki z odpowiedzi !!! pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolkensy

...i jak zwykle zapomnialem auto PASSAT B3 1988r Silnik 1.8 kat RP benzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

witam

kolego to zalezy od tego jakie masz oznaczenia skrzyni,ale najszybciej bedzie tak żebys wyjął ten pierscień uszczelniający (zimering)i wtedy go kupił koszt nie jest duży wacha się w granicach 20 zł, dlatego nie warto jeździc i szukać po całym mieście, a jak nie wiesz jak do tego sie zabrac to pisz to ci podpowiem, bo mam to juz za sobą. :647: :610: :610:

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Madrid

Myślę, że nie będzie to reklamą, jeśli podam adres sklepu internetowego firmy InterCars, bo w tym sklepie można znaleźć szczegółowe dane jeśli chodzi o większość części wymiennych (znajdziemy tu nawet schematyczne rysunki z wymiarami), tu jest lineczka: http://sklep.intercars.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

Madrid......

ale to nic nie da jesli nie znasz oznaczeń skrzyni bo pierwsz pytanie w sklepie to jakie oznaczenie skrzyni lub jakie wymiary uszczelniacza.Przechodziłem przez to.

 

pozdro<papa>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa

813-05-45 lub 870-60-23,

Mińska 38A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tpolo

to czyste lenistwo etka to skarbnica wiadomości na temat wymiarów!!

numer części z orginału to:02A 301 189 rozmiar 40x60x12

a i prawdopodobnie nadmień że chcesz na lewą strone bo lewy to lwey a prawy to prawy

odpowiednia budowa wargi uszczelniającej, chodzi o kierunek obrotu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolkensy

...dzieki za odpowiedzi,do sklepu na Minskiej dzwonilem i powiedziano mi zebym przywiozl stary zimering to sie dobierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności