Skocz do zawartości
konrad5516

Monitory w zagłówki

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić odtwarzacze w zagłówki lub wieszane na zagłówkach. Może mi ktoś polecić jakieś modele sprawdzone? Lub opinie jeśli ktoś ma takie monitory. Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupić odtwarzacze w zagłówki lub wieszane na zagłówkach. Może mi ktoś polecić jakieś modele sprawdzone? Lub opinie jeśli ktoś ma takie monitory. Dzięki z góry

 

Też jestem na tym etapie co ty i powiem tak - ja będę kupował na 99% zagłówek multimedialny NVOX 9 cali.

Ma następujące zalety :

 

1) Cały zagłówek a nie nakładany ekran - po pierwsze wygląda super po drugie ekran jest schowany pod materiałem i odpinany na ekspres (nie ma problemów ze złodziejami)

2) 9 cali, sb, usb

3) Możliwość podłączenia słuchawek bezprzewodowych

 

cena ok 600 zł.

Ew. można do b6 kupić na allegro fabryczny zestaw z fotelami za 4500 zł :I

http://allegro.pl/vw-passat-b6-fotele-skory-alkantara-dvd-3c0035769-i2373693480.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie te gotowe zagłówki wyglądają tragicznie. Można wstawić monitory 7" wygląda to o niebo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie te gotowe zagłówki wyglądają tragicznie. Można wstawić monitory 7" wygląda to o niebo lepiej

 

Widziałeś to na żywo? Co masz na myśli dokładnie. Na foto wygląda wszystko na bardzo ładnie wykonane i masz możliwość zakrycia tych monitorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem zestaw monitorow z zaglowkami na ebayu i jestem zadowolny z nich co naj lepsze sa na suwak wiec nikt nie widzi ze tam sa monitory wyglada to tak201020111551.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo ponieważ sam robiłem :) nad zakrywaniem nie myślałem ponieważ tylne szyby są na tyle przyciemnione że nie widać ich kompletnie

1.jpg

3.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda to ja wiem, ale mi chodzi o to jakie modele polecacie. Chodzi mi o jakość odtwarzania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nvox ma bardzo dobre monitory i przede wszystkim niedrogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztują takie gotowe zaglowki z monitorem?nie moge nigdzie znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotowe wyglądają beznadziejnie według mnie, a kosztują prawie 700 zł za sztukę, monitor z robocizną ze wstawieniem 450 za szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomczak masz może jakiegoś linka do strony gdzie moge zobaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrrr...wszystkie zagłówki w kolorze szarym:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i uwież mi że tylko na zdjęciach wyglądają ładnie, na żywo może do stara bym założył:) zwłaszcza do B6 się nie nadadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra zaglowki mam. Ładnie sie prezentują. Jest jedno ale...jak mam pociągnąć kable?mianowicie kabel idzie w bolcu tylko jak go pociągnąć na dół?mozna jakoś tapicerke sciagnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów nawet że kupiłeś te gotowce...to będzie najbardziej burackie B6 heheh:bleble

 

Fotele powinno się dać rozebrać, ale łatwiej będzie powinąć nieco górą materiał i wpuścić przewód z pcv w miarę sztywny, przeciągniesz tak na dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burackie B6? Ważne żeby zarabialo na siebie. Auto Jest zarejestrowane jako taxi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie obrażaj się żartuje hehe...po prostu mega brzydko według mnie wyglądają te gotowce do tego ta cena :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie uzywam dvd to mozna zakryc pokrowcem ktory jest na rzep i zamek:dupablada

ale teraz mam inny maly problem-radio dziala jak powinno,jestem zadowolony ale przyciski nie sa podswietlone.nie ma opcji w ustawieniach :(

 

---------- Dodano o 21:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:38 ----------

 

aaa no i jeden duzy minus-bardzo slabo sciaga radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A radio ma moduł can bus? bo podświetlanie idzie po can. do radia spróbuj separatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności