Skocz do zawartości
Skywalker

Przyciemniane szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wiąże się to z wyjęciem tylnej szyby i bocznych okienek z tyłu.

 

Mam wątpliwości czy po takim zabiegu uszczelki nie będą przepuszczać wody. Czy to warto?

 

W innym samochodzie, przednia szyba, po wymianie miałem problemy. Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenia z polonezem tylko, tam po wyciąganiu szyb nie było problemów a uszczelki chyba nie są wyższej jakości ;)

Z drugiej strony guma jednak była trochę młodsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylną szybę przyciemnia się bez jej wyciągania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry fachura bez problemu ci te szyby wyjmie:) no i nic nie uszkodzi

 

Awariall, ty żyjesz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do uszczelek jest duże prawdopodobieństwo, że będą przepuszczać wodę także wybór należy do Ciebie. Po wyjęciu szyby może się okazać, że ranty są pordzewiałe i trzeba będzie jeszcze dodatkowo malować. Ale tak jak kosmo napisał dobry fachura poradzi sobie bez wyjmowania szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony - jak mu wyjmą szyby i zobaczy rdzę tam i on sobie to naprawi (niech weźmie preparat wiążący rdzę, hammerite i taśmę maskującą - i tak rantów nie widać), to będzie to z pożytkiem dla auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi, wybiore pewnosc, ze mi do srodka nie bedzie lecialo :) milo miec sucho w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wszystko rozbierzez a potem pokolei pozadnie zlozysz to nic cieknac nie bedzie, propunuje nalozenie silikonu na blache pod podbitkami. U mnie wraz z kolega Tomciup dalismy rade i wszystko bylo i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uszczelki masz w niezlym stanie to bez obaw mozesz wyciagnac. W golfie wyciagalem tylna i boczne, zadnych problemow nie bylo a auto mialo wtedy 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niezły fachura Ci to robił, że Ci przednia szyba ciekła - przecież ona jest wklejona na klej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co wyciągać szkoda roboty,a obklejanie nie jest takie rudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności