Skocz do zawartości
Dufi

Przednie wycieraczki - szarpanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kłopot z przednimi wycieraczkami w czasie pracy. Jakoś dziwnie mi strzela jakby mechanizm o coś haczył. Dzieje sie to po tym jak otworze maską, potem ja zamknę i wtedy przez jakis czas strzela (haczy) a potem sie uspokaja i jest oki. Na początku myślałem że to maska zachodzi na pióro i haczy, ale jednak to jest cos innego. Co to może być. Mechanizm w dupe dostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

A ramię lewej wycieraczki nie zahacza o maskę, konkretnie w miejscu zawiasu ramienia przy nasadzie?? Może maskę masz lekko luźną (na zawiasie) i przy otwieraniu przesuwa sie nieco w kierunku szyby a potem wycieraczka po kilku ruchach "odpycha" ją do przodu i już nie haczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy szybą a przedziałem silnika jest plastikowa osłona (zasłania mechanizmywycieraczek - przynajmniej w b4 ale w b3 chyba też)

Ta osłona może ci haczyć - przynajmniej mi haczyła.

Podgiąłem odpowiednio i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

kdjk, w B3 mechanizm jest odsłonięty, nie pamiętam, ale chyba tylko dźwignia idąca do prawego ramienia jest trochę osłonięta, więc raczej wykluczam taką ewentualność, ale sprawdzić nigdy nie zaszkodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramię nie haczy o maske. To juz sprawdzałem. Fakt faktem za zaglądałem pod osłonę, mam nadzieje że to mechanizm gdzieś haczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

mi tez właśnie chaczyła osłona pod maska plastikowa podgiołem i jest oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiliście. A juz myślałem ze to coś poważniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności