Skocz do zawartości
Piotrekkk

Włącznik świateł, czy będzie pasował z młodszego rocznika?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mój Passat to model z 2006 roku, muszę wymienić włącznik świateł, niestety taki jak ja mam rzadko występuje (fot. 1), ale udało mi się znaleźć w dobrej cenie bardzo podobny (fot. 2), tylko nie wiem czy będzie pasował.

Jeżeli ktoś może podpowiedzieć to będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny włącznik,też mam taki ;) ten drugi będzie pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie na pewno pasować fizycznie, bo przecież jest z Passata, ale jednak ciut inaczej wyglądają ikony i włączniki mają różne numery, mnie głównie interesuje czy można je stosować zamiennie pod kątem elektroniki i wyposażenia auta? Rozumiem, że ten aspekt kolega uwzględnił odpowiadając?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie na pewno pasować fizycznie, bo przecież jest z Passata, ale jednak ciut inaczej wyglądają ikony i włączniki mają różne numery, mnie głównie interesuje czy można je stosować zamiennie pod kątem elektroniki i wyposażenia auta? Rozumiem, że ten aspekt kolega uwzględnił odpowiadając?

 

Najważniejsze są oznaczenia pinów na tyle włącznika :P zobacz też ten od Passata CC

DSC_0214.jpg

tak,ten też pasuje i już kilka osób z forum go ma w swoim b6 (jest taki jak twój nr2 tylko z chromem) :D

 

ps

wszystkie włączniki od b6 i CC możesz podmieniać ze sobą (rożne ikony to nie problem) tylko jeśli masz halogeny w swoim,a w nowym brak ikonki,to wiadomo że ich poprostu nie włączysz--reszta będzie działać.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodziło, dzięki serdecznie za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności