Skocz do zawartości
seba1988

schowek pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie w sprawie schowka pasażera który niestety uległ zepsuciu (dokładniej to te 2 bolce nie odbijają)

można ten zamek jakoś naprawić a jak nie to może ma ktoś taki na sprzedaż??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś na allegro? po za tym w sklepie zapytaj, takie rzeczy ściągają od producenta a często nie są drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam sie do tematu mam identyczny problem co Seba1988 ma ktoś jakieś rozwiązanie? Mój schowek jest beżowy i nie tak łatwo go dostać na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam gościa z Radzynia Podlaskiego. Niedawno naprawiał mi klamkę i spowalnianie otwierania, super robota.

Było ogłoszenie na All...ro ale teraz nie moge znaleźć, robota kosztowała tylko 50 zł

 

Kontakt do gościa:

 

tel. 606877739

Gajda Leszek

Radzyń Podlaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z klamką w schowku jest problem i widać że problem powszechny.

Kupić nie da się tylko klamki , trzeba kupić całe drzwiczki - cena w ASO zaporowa. U handlarzy też problem bo do przekładek wsadzają i nie chcą sprzedawać.

Ja przewierciłem na wylot i wsadziłem tam pręt (od sufitu podwieszanego) i działa . W oryginale było lepiej ale teraz też działa i tanio było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem na forum więc proszę o wyrozumiałość mam pytanie ..

 

schowek od pasażera

http://allegro.pl/vw-passat-b5-fl-schowek-pasazera-anglik-i6568502997.html#thumb/1

to jest po FL czy ten podjedzie do mojego b5 97 zwykłego bo szukam schowka ( w miarę taniego) :) bo zamek mi się spierniczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli Panowie macie konto na facebooku to są różne grupy gdzie normalni ludzie handlują częściami do passatów itp. z rozbitków sprzedawają dobre części także ten, pierwsze lepsze ogłoszenie to schowek z 8września za 150zł czarny stan wzorowy jak pisze sprzedawca z Nowy Dwór Dobrzański oraz znalazłem jeszcze jeden juz z aukcją na allegro link podaje: http://allegro.pl/passat-b5-i-fl-schowek-czarny-europa-i6416200247.html {chyba już wygasła} a czy wejdzie trzeba zobaczyć jak jest zamontowany ten a tamten, ja tego nie mogę ocenić bo ich nie widzę ale myślę, że może by podeszło

 

Ewentualnie możesz poszukać jakiś rad żeby nie wymieniać całego schowka w tym temacie:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/5869-Urwana-klamka-od-schowka-pasa%C5%BCera-w-B5

Edytowane przez kertagg22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schowek od B5fl powinien pasować do Twojej B5, ale aby to sprawdzić najlepiej byłoby przymierzyć się do założenia i sprawdzić. Wiele części do B5 dostępnych jest pod ręki, można trafić na używane w bardzo dobrym i nienaruszonym stanie, trzeba tylko poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien spasować;) jakoś nie widzę powodu aby miał nie pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-00-b5-plus-00-05-schowek-klapa-i6526296491.html

 

Czy z tego koloru schowka jaki jest beżowy (bo czarnego jest ciężko dopaść) jakbym pomalował go sprayem czarnym lub innym dziadostwem (co poradzicie ??!!) to bedzie się to trzymać kupy i kolor nie będzie schodził . jest taka opcja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio to widzę... raz to że na 99% będzie różnica koloru (wiem, czarny to czarny), a dwa to schowek jest elementem podatnym na uderzenia, obtarcia itp wiec będą się szybko rysy pojawiać na farbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem to zaproponować, jeżeli nie uda Ci się znaleźć nowego schowka pod kolor to najlepszą opcją będzie poszukać na autoszrotach gdzie używanych i unikatowych części masz po prostu najwięcej. Daj znać czy udało Ci się znaleźć schowek pod kolor, co do farby to też jestem zdania, że szybko zacznie odchodzić więc nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat mam ładną pokrywę schowka w kolorze czarnym i akurat miałem to wywalić na śmietnik. Jakby ktoś chciał to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy schowek pasażera powinien miec podswietlenie jak sie go otwiera? Jezeli tak to ktory bezpiecznik za to odpowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też miałem to zaproponować, jeżeli nie uda Ci się znaleźć nowego schowka pod kolor to najlepszą opcją będzie poszukać na autoszrotach gdzie używanych i unikatowych części masz po prostu najwięcej. Daj znać czy udało Ci się znaleźć schowek pod kolor, co do farby to też jestem zdania, że szybko zacznie odchodzić więc nie warto.

 

To najlepszy sposób. Nie raz jeździłem po szrotach bo szukałem jakiejś auto części. A to reflektor, a to lusterko. Teraz jest łatwiej, bo wystarczy zajrzeć na stronę internetową skupu/szrotu i kupić online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności