Skocz do zawartości
Gość pepo7

Klamki tylne B3 i zeary ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pepo7

Witam ! Jestem od 2 dni posiadaczem B3 w kombi i niestety poprzedni właściciel tak dbał o autko , że chcąc otworzyć tylne drzwi trzeba prawie wyrwać klamkę jedną stronę. przesmarowałem i jest OK ale druga strona jest nadal nie do otwarcia z zewnątrz . I tu kieruje moje pytanie czy kupić klamki używane czy nowy zamiennik i jeśli zamiennik to może ktoś coś poleci i gdzie szukać czy z centralnym zamkiem to są jakieś inne klamki bo centralny jest VW i jak sie zabrać do wymiany ??? Będę wdzięczny za podpowiedź .Pozdrawiam !!

 

P.S Mam jeszcze pytanie czy można bez problemów zamontować zegary z obrotkiem bo w moim jest zegarek i w dodatku poprzedni właściciel złamał ten pierdzielnik od nastawiania zegarka więc po wyjęciu aku. będzie sie późnił . W golfie to indeks miał znaczenie bo instalka była przystosowana a jak jest w pasku (92r. ABS )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pepo7

Szukaj, szukaj a nie znajdziesz , albo znajdziesz wszystko czego nie chciał bys znaleźć !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, no, wybacz, ale temat klamek to temat rzeka opisywany często i gęsto na forum, włącznie ze sposobami demontażu, regulacji, naprawy itp itd

więc albo nie umiesz szukać albo czytać Ci się nie chce wyników wyszukiwania czy też faq :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesli chodzi o tylne klamki to wszystkie klamki z/bez centralnego sa takie same tylko przednie do centralnego zamka maja wiazke elektryczna. Co do otwierania to może brakować Ci plastiku miedzy klamka a poszyciem drzwi (bardzo często spadają przy zakładaniu klamek ) no i puzniej ciezko sie otwiera.Albo masz luzna srube mocująca klamke i trzeba ja tylko dokrecic. Co do demontażu , po otwarciu drzwi nad zamkiem na wysokosci klamki jest jedna srubka , odkrecasz ja ,pociagasz klamke do przodu auta(dosyc mocno) , nastepnie pociagasz do siebie (okolo 90 stopni) no i masz ja wyciagnieta. A co do licznika z obrotkiem to niestety musisz dopasowac odpowiedni do Twojego silnika.Problem tkwi chyba tylko w wyskalowaniu licznika no i musi byc od benzyniaka oczywiscie.

 

Pozdrawiam :vw:

A tutaj masz link do sklepiku

http://www.intercars.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ar2r

Co do klamek to jw. Co do zegarka to na początku tez myślałem ze ten dzyndzel jest złamany, ale okazało sie ze jego sie poprostu wciska czymś odpowiednio cienkim i prztrzymując go wcisniętego ustawiasz odpowiednią godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności