Skocz do zawartości
Magoo

Lampka wnętrza B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam osoby, która mogłaby zmierzyć mi lampkę od Passata B5 (2 przyciski do lampek do czytania i jeden przycisk przesuwny, bez szyberdachu) i podać wszystkie wymiary takiej lampki. Chodzi mi o długość , szerokość i głębokość (ile się chowa w podsufitkę) najlepiej od razu zdjęcia z podpisanymi wymiarami poszczególnych boków.

 

Pzdr

Edytowane przez Magoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długość: 150 mm

Szerokość w najszerszym miejscu: 65 mm (od stronny szyby - lekki łuk)

Głębokość: 40 mm

Edytowane przez videonet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jeszcze schemat pinów wtyczki / gniazda lampki przedniej o której mowa wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest od B4 a nie wiem jak się to ma do B5... Ale dzięki za pomoc bo ten link też mi się przyda ;) Nadal szukam schematu lampki wnętrza w B5 więc proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PW .

Dla zainteresowanych :

lampka_B5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foto z opisem pinów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość komoornik

Podepnę się pod temat.

 

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy w Passacie B5 ( zapewne w sedanie ) jest taka lampka bagażnika?

 

lampkaa.jpg

 

Chodzi mi przede wszystkim o to czy jest zastosowana taka blaszka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jutro ci sprawdzę i odpisze :) choć mam wrażenie, że to ramka tej lampki to ta dookoła tapicerki otworu, praktycznie wszędzie są takie usztywnienia otworów pozdrawiam

Edytowane przez jazdamax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta lampka oswietlenia wnetrza ,chodzi mi o te 2 wlaczniki , sa rozbieralne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temat gdyż moje pytanie dotyczy również lampki w podsufitce. Zastanawiam się, czy próbował ktoś rzeźbić podsufitkę w celu montażu lampki z Audi A4 b5 po lifcie (tej dużej). W a4 przed liftem da się wyciąć większy otwór i włożyć dużą lampkę i wygląda to jak ori. Podsufitki A4 i paszteta w miejscu montażu lampki wyglądają na takie same stąd pytanie o ten mod. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, podepnę się pod temat gdyż moje pytanie dotyczy również lampki w podsufitce. Zastanawiam się, czy próbował ktoś rzeźbić podsufitkę w celu montażu lampki z Audi A4 b5 po lifcie (tej dużej). W a4 przed liftem da się wyciąć większy otwór i włożyć dużą lampkę i wygląda to jak ori. Podsufitki A4 i paszteta w miejscu montażu lampki wyglądają na takie same stąd pytanie o ten mod. Pozdrawiam.

 

Raczej nikt takiej rzeźby nie robił. Możesz być pierwszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nikt takiej rzeźby nie robił. Możesz być pierwszy

Tylko ryzyko jest spore, wytnę dziurę i okaże się, że nic nie pasuje :hmm To chyba kupie lampkę i wynajdę gdzieś na szrocie podsufitkę w najgorszym stanie jaka jest, byle tylko przymierzyć jak pasuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, podepnę się pod temat gdyż moje pytanie dotyczy również lampki w podsufitce. Zastanawiam się, czy próbował ktoś rzeźbić podsufitkę w celu montażu lampki z Audi A4 b5 po lifcie (tej dużej). W a4 przed liftem da się wyciąć większy otwór i włożyć dużą lampkę i wygląda to jak ori. Podsufitki A4 i paszteta w miejscu montażu lampki wyglądają na takie same stąd pytanie o ten mod. Pozdrawiam.

 

ktoś z forum montował nad kanapą pasażera lampki z audi i fajnie to wyglądało ale nie pamiętam kto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mam taki problem otóż gdy otwieram samochód to zapala się lampka w podsufitce i zaraz gaśnie gdy nacisnę drugi raz otwarcie na kluczyku to się już pali normalnie, oczywiście po otwarciu drzwi świeci normalnie , czy może to być problem spowodowany uszkodzonym zamkiem w drzwiach przednich prawych???

 

bardzo proszę o pomoc

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony do prawidłowego działu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i problem rozwiązany winny zamek przedni prawy po wymianie wszystko działa prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może demontował wyłącznik znajdujący się pod zaznaczonymi na zdjęciu blaszkami/ścieżkami. U mnie trochę niedomaga i nie wiem czy mam szukać nowej lampki, czy da się może coś zrobić z tym wyłącznikiem.

lampkvwpassat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie rozebrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności