Skocz do zawartości
zielonyB5

Mandat - płatność na raty, jak to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem link do tego samego artykułu 20 min wcześniej i 1 post wcześniej... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku pikopiko pokazał że cytują tam naszych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dałem link do tego samego artykułu 20 min wcześniej i 1 post wcześniej... :wmorde

 

A w D.....e mam, co dałeś wcześniej :lol3 Trzeba było to opisać. A nie będę klikał w każdy wrzucony, bez opisowy link :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wtyczkę na forum :lol.

Teraz jeszcze w TV o tym wspomną i się zacznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że trochę odgrzebuje wątek, ale temat widzę poruszany był kilka lat temu,a ja dzisiaj "zarobiłem" 300zł.

Czy to samodzielne rozkładanie grzywny na raty cały czas działa? Czy może system się uszczelnił?

Robił ktoś tak w tym roku albo w zeszłym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, wiem że trochę odgrzebuje wątek, ale temat widzę poruszany był kilka lat temu,a ja dzisiaj "zarobiłem" 300zł.

Czy to samodzielne rozkładanie grzywny na raty cały czas działa? Czy może system się uszczelnił?

Robił ktoś tak w tym roku albo w zeszłym?

 

Nie wiem czy jednakowo jest w całej Polsce ale ja w Tarnowie jeszcze nigdy nie zapłaciłem żadnego mandatu w całości i nikt mi z tego afery nie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy wątpliwuch sytuacjach lepiej przyjąć mandat czy sądzić się dla zasady... No i ta druga opcja to pewne koszta dodatkowe. Ale być karanym za nic - to też lipa w pewnym sensie.

 

Mandat można placić w ratach,należy pamiętać o ciągłości wpłat.Oczywiście nie mówimy tutaj o 5zł.Jeżeli boicie się windykacji,należy wystosować pismo do komendanta właściwej jednostki policji (z mandatu),pismo z prośbą o rozłożenie spłaty w ratach.Co do spraw sądowych,w razie wskazania ,,Ciebie,,jako winnego,pokryjesz również koszty sądowe.To tyle ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności