Skocz do zawartości
tomekCZ

Jak dlugo wytrzymal wam akumulator?

Rekomendowane odpowiedzi

Na dostawę akumulatora kurierem w paczce nie zdecydowałbym sie.

 

3x się zdecydowałem i nie było żadnego problemu. Przyjmujesz paczkę, płacisz kaucje za aku jeśli nie chcesz zwracać starego, jeśli nie to po wysłaniu paczki do Ciebie dzwonią i umawiają się na kiedy ma być kurier po odbiór starego. Aku dostajesz w skrzynce, dobrze zabezpieczony, ucinasz kilka trytek wyjmujesz, starego wkładasz i w paczce masz kilka trytek na zamknięcie wieczka skrzynki. Jedynie potrzebna taśma pakowna do sklejenia streetcha którym jest owinięta skrzynka. Myślisz że lepiej kupić aku w sklepie stacjonarnym w którym ceny aku są zdecydowanie wyższe i nie wiadomo jak długo stał aku na półce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurierka rzuca paczkami, a akku nie lubi wstrząsów. Ja akku kupuje w duzej hurtowni motoryzacyjnej, gdzie mają świeże akumulatory, bo duzo ich sprzedaja, poza tym mam rabat -30%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumulator Centra, już ma 3 lata i dalej odpala w zimie przy -20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akumulator Centra, już ma 3 lata i dalej odpala w zimie przy -20

Żaden wyczyn:umm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wytrzymał tylko / aż 5 lat. Dużo i mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori bateria w B5FL wytrzymała 11 lat, w B6 już "tylko" 6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko za 100 punktow. Jaki aku powinien znaleźć sie w b7 1.8tsi 2012? Ori(jeśli nie podmieniony) byl 68Ah a wg wszystkich katalogow 74Ah?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory jeszcze oryginał Varty siedzi. ( w tej chwili 13 lat). Dodam że zimą doładuje i dwa razy wody dolewałem, pomimo ze korki były zaklejone naklejką.

Edytowane przez adamko251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności