Skocz do zawartości
Beni0

zmiana 235/35/R19 na 235/40/R19 VW CC. Da radę?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się to nie możliwe (chyba że ktoś zmieniłby układ hamulcowy w postaci mniejszej średnicy tarcz).

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji .Nawet do 1,6 nie wciśniesz 15 .Sprawdzone ,bo chciałem z Golfa zimówki założyć i nie weszły.Najmniejsze możliwe to 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to strasznie zdziwiło. Wrzuciłem VIN na szybko przez stronę AUTOMO i tak w raporcie wyposażenia jest. Chyba lipa jest sprawdzanie czegokolwiek przez te internetowe vin dekodery. Jedyny plus że dostałem trochę zdjęć z historii auta których sam nie mogłem wygooglować. Poprzednio vin dekodował kolega Arkady, i wyglądało to nieco inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam miał ktoś do czynienia z tymi oponami w rozmiarze 18 http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-sport-maxx-gt-235-40-r18-91-y-mo-mfs#131451199 na 16 feldze było mega w audi ciekawe jak spisuje sie 18 jakies opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten wątek generalnie ale odpowiem - miałem na jednej osi te oponki, juz w zasadzie prawie dobitki, blisko ogranicznika ale ładnie i cicho się prowadziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów !

 

Pytanie Passat b6 z fabrycznym zawieszeniem z 18stkami od CC

Jaki dobrać rozmiar opon bez modzenia w zawieszeniu aby uzyskać fajny efekt tzn. nie za duże prześwity etc...

Z góry dzięki za odpowiedź !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dobrać rozmiar opon bez modzenia w zawieszeniu aby uzyskać fajny efekt tzn. nie za duże prześwity etc...

 

Otwórz klapę od paliwa i masz odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posprawdzałem tutaj i nikt nie pytał o to co ja :) proszę o odp FORUMOWICZÓW czy posiadając passata b6 1.9tdi 2007 wejdą mi opony 205/50 R17 ??? bo jak sprawdzam to wszędzie jest tylko 235/45 PROSZĘ O ODP konkretną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wejdą, taki wymiar masz na zimowych 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie stałem się właścicielem Passata cc 2011 rok 2.0 cr 140km.Mam założone nowe opony zimowe o rozmiarze 225 50 r17 i takie same nowe letnie też w tym rozmiarze.Zapas mam 235 45 17.Pytanie moje jest czy mogę jeździć na tych oponach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp kupię felgi 17 i dam znać co wyszło z tym !!!jeśli twierdzisz że będą pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,pomoże ktoś w sprawie tych opon 225 50 r 17 do Passata CC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jest na wlepce w klapce paliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na nalepce z klapki wlewu paliwa nie ma mojego rozmiaru opon tj 225 50r17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo producent nie przewiduje takiego rozmiaru w passacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej sprzedać opony i kupić nowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam sprzedać... Zrób huśtawki dla dzieciaków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam male pytanie odnosnie rozm.opon. Jestem na etapie kupienia nowych opon. Nominalnie 18 w b6 to 235/40 a czy podejda i bedzie to dobrze jezdzilo na 225/40? Wiele ofert z dobrymi gumami i z felunkiem jest wlasnie na takivh oponach no i po prostu mnie to ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności