Skocz do zawartości
kabanosik

Linka klamki wewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy linka klamki wewnętrznej drzwi przednich jest taka sama przed i po lifcie ?

 

Pozdrawiam Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

Pytaj o cenę w serwisie, dla przykładu nowa do golfa IV w serwisie 35 zł a na allegro używana 60zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy linka klamki wewnętrznej drzwi przednich jest taka sama przed i po lifcie ?
sprawdziłem w ETCE i są różne numery więc się różni (tylko sprawdzałem w roczniku 1996). A nazywa się "cięgło bowdena". Np rocznikowo 1999 a 2002 nie różnią się. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio naprawiałem zamki w 3bi 3bg i organoleptycznie są te same linki. Jak strzeliła Ci linka to polecam przesmarować zamek zmarem białym.

Edytowane przez martyna13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez kabanosik

 

 

Czy linka klamki wewnętrznej drzwi przednich jest taka sama przed i po lifcie ?

 

 

 

sprawdziłem w ETCE i są różne numery więc się różni (tylko sprawdzałem w roczniku 1996). A nazywa się "cięgło bowdena". Np rocznikowo 1999 a 2002 nie różnią się.

 

w 3BG mają taki dodatkowy plasticzek który niby zabezpiecza linkę przed spadnięciem, przed liftem nie mają. Ale mniejsza o to, bo pasują na 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Ja mam rocznik 98 model 99 więc będzie pasować od 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 3BG mają taki dodatkowy plasticzek który niby zabezpiecza linkę przed spadnięciem, przed liftem nie mają. Ale mniejsza o to, bo pasują na 100% :)

O widzisz... A u mnie 99 r. i także jest plasticzek do zabezpieczenia. I żeby nie było, że drzwi zmienianie, to wszystkie 4 linki takie cudo mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w sprawie linki. Tak mi się wydaje że to ona została zerwana.

Drzwi są zamknięte i nie da się ich otworzyć ani z zewnątrz ani wewnątrz . Klamka zewnętrzna działa tak jakby auto było zamknięte.

Rygiel działa podnosi się i opada i centralny działa. Auto było myte i możliwe że coś zamarzło.

Drzwi się otwarły normalnie ale już z zamknięciem był problem jak się zamknęły to już ich się nie da otworzyć chciałem sprawdzić ale nie wiem jak od środka się tam dostać bo tych 2 śrub od dołu boczku nie ma możliwości odkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hobik

Chciałem spytać czy linka od strony pasażera (z przodu) jest taka sama jak z tyłu ? bo na allegro różnica przód a tył to 20 zł. (rocznik 97')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem spytać czy linka od strony pasażera (z przodu) jest taka sama jak z tyłu ? bo na allegro różnica przód a tył to 20 zł. (rocznik 97')

 

Z tego co się orientuję to są różne. Popraw mnie ktoś jeżeli się mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, u mojego taty w passku 3BG strzeliła wewnętrzna linka drzwi kierowcy, wiec do serwisu po nowa, wymiana i jak teraz się otwiera to tak otwiera przy samym końcu pociągnięcia i dosyć mocno trzeba to zrobić. gdzie jest problem ?? może mi ktoś z tym pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki problem, u mojego taty w passku 3BG strzeliła wewnętrzna linka drzwi kierowcy, wiec do serwisu po nowa, wymiana i jak teraz się otwiera to tak otwiera przy samym końcu pociągnięcia i dosyć mocno trzeba to zrobić. gdzie jest problem ?? może mi ktoś z tym pomóc.

 

Ja mam taki problem z klamką wewnętrzną drzwi tylnych - otwierają się dopiero pod koniec ruchu klamki i pchając ramieniem.

Poszukiwania zakończyłem na tym Wątku:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/22838-klopot-z-otwieraniem-drzwi

 

tomek_199 pyta a Tomcio odpowiada.

 

Wczoraj próbowałem sam coś zrobić i doszedłem do podobnego wniosku - nie ma regulacji, trzeba zakombinować z wydłużeniem pancerza linki lub podginać (jeśli się da) końcówke linki.

 

Aprzy okazji - przy rozbieraniu poszycia drzwi wypadła mi jakaś "sznurówka" - co to jest?

 

Jakby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł - byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, Panowie gdzie się zakłada ten plastik zabezpieczający, ściągałem tapicerkę i teraz nie wiem gdzie to się zakłada, bo linka mi spada ciągle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności