Skocz do zawartości
Gość koko

szyberdach z toledo do passata... a moze z polo?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koko

jak w temacie, szyber mi padl a moge dosc tanio kupic z toledo (tego starego), albo polo 97... tylko czy bedzie pasowac?

wyczytalem na forum ze pasuje od audi b4, ale sam sprawdzalem i wiem ze nie, dlatego prosilbym o sprawdzone informacje, bo nie chce wtopic kasy :)

w toledo jest reczny szyber, ale chyba da sie zalozyc silnik i bedzie elektryka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polo było kilka typów szyberdachów. z tego co widzę to "na oko" pasowałby szklany szyber od polo, ale głowy nie dam. Zobacz sam:

http://www.vagcat.com/epc/cat/vw/PA/1990/84/56/935061/#11a

http://www.vagcat.com/epc/cat/vw/PO/1997/158/56/1798985/#11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koko, a może przedni lewy element u Ciebie ocalał - chętnie się nim zaopiekuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Tomcio... ty chyba dluzej na forum siedzisz niz ja i jeszcze nie wiesz ze jak komus szyber padnie to wlasnie z lewej strony? :) hehehehe

usterki prawej strony nie wystepuja, co ciekawe identycznej jak lewa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że lewa pada to fakt, aczkolwiek przedni element nie zawsze. a na forum to jednak Ty jesteś dłużej :D i więcej się wypowiadasz. No chyba, że masz awatar z odzysku. :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
usterki prawej strony nie wystepuja, co ciekawe identycznej jak lewa...

 

ogromnie sie mylisz, ogromnie ! mi wlasnie poleciala prawa strona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko
Że lewa pada to fakt, aczkolwiek przedni element nie zawsze. a na forum to jednak Ty jesteś dłużej :D i więcej się wypowiadasz. No chyba, że masz awatar z odzysku. :hyhy:

 

kurcze, naprawde masz racje :) nawet nie wiedzialem ze to juz tyle, widzialem ze jestes od wrzesnia, a ja kupilem passata w pazdzierniku i tak wydedukowalem ile czasu...tylko lata mi sie pomylimy :) wniosek--> trzeba go juz chyba sprzedac bo sie przyzwyczaje, nigdy nie jezdze autem dluzej niz 2 lata :)

 

 

mhyjek:

a co do tej strony, to nie chcialem sie wymadrzac ale zawsze jak widzialem passata z padnietym szybrem to bylo wlasnie z lewej, u mnie zreszta tez, na allegro i szrotach tez wlasnie z tej strony padniete (dlatego nie moglem nic znalezc dla siebie), dwa ze nawet w postach na tym forum kilka razy pisane bylo ze wlasnie lewa strona jest wadliwa.

swoja droga jak padlo ci z prawej to masz szczescie, kupisz padniety szyber z i bedzie ci pasowac :) bo prawa strona raczej dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez miałem niewątpliwe szczęscie wymieniać szyberek (lewa strona zdechla), wiem natomiast ze pasuje od corrado bo ten spsuty sprzedalem komus wlasnie do corrado.

BTW czy zeby wyregulowac szyberek trzeba jeszcze raz wszystko rozbebeszac czy podejdzie sie od środka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko
no ja tez miałem niewątpliwe szczęscie wymieniać szyberek (lewa strona zdechla), wiem natomiast ze pasuje od corrado bo ten spsuty sprzedalem komus wlasnie do corrado.

BTW czy zeby wyregulowac szyberek trzeba jeszcze raz wszystko rozbebeszac czy podejdzie sie od środka?

 

chodzi ci o regulacje blachy/szyby? nic innego sie tam w sumie nie reguluje. jasne ze podejdziesz od srodka, oczywiscie zanim zalozysz tapicerke :) bez sensu byloby to ustawiac na zewnatrz auta, musialbys go wyciagach chyba z 200 razy :) wez tylko nieduzy wkretak z koncowka torx i kogos do pomocy zeby ustawial z zewnatrz a ty od srodka sobie bedziesz krecil te 4 male srubeczki. to jest 5 min roboty (oczywiscie jak ci ktos pomaga, jak nie to musisz ciagle wylazic z auta i sprawdzac)

 

ja juz chyba dam sobie spokoj, poskladam to do kupy i po prostu sprzedam auto, nie chce juz inwestowac wiecej... czas na zmiany :) tylko jeszcze nie wiem na co :) b4 ni4 wchodzi w gre bo to to samo, b5 troszke drogie... napewno musi to byc cos ze sprawnym szyberdachem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności