Skocz do zawartości
Gość termin

Gdzie wpiąć magnetyzer?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość termin

Witam, miałem Golf-a III i tam była pompa wtryskowa wiec wpiołem się z magnetyzerem pomiędzy filtr paliwa a pompę. Golf-a sprzedałem, magnetyzer zabrałem ze sobą, kupiłem passata 3BG i chciałem w tym samochodzie go zamontować. Wiem ze zaraz ktoś napisze ze to nic nie daje, no ale jak ma lezec bezuzyteczny w domu to zamontuje go, moze cos tam niewiele bo niewiele ale poprawi. W pasku niestety nie ma pompy wtryskowej a przewody paliwowe idą do filtra paliwa z ktorego jest 6 wyprowadzeń, wiec zgłupiałem do którego się wpiąć. Najlepiej to wpiąć się tam gdzie droga paliwa do komory spalania będzie jak najkrótsza, czy ktoś mi moze wskazać gdzie to jest? Moze mi ktoś napisac do czego są te wyprowadzenia na 2 rysunku, zaznaczylem je jako A1...A4, B1...B2

 

Rysunek 1: instalacja

1.gif

Filtr paliwa:

Rysunek 2: 2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że końcówka wydechu będzie najodpowiednieszym miejscem ;)

 

a jak już chcesz się w to bawić to pomiędzy filtr paliwa a pompę mechaniczną paliwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnetyzery to podobno ściema.Sam nie mam , ale 99% opinii to potwierdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiek1

To ściema na bank ja mam założone i nie zauważyłem zadnych efektów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go zamontować na wężu do podlewania trawnika - efekt dla twojego auta będzie taki sam. Szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można go zamontować na wężu do podlewania trawnika - efekt dla twojego auta będzie taki sam. Szkoda czasu

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Dokładnie zgadzam się z przedmówcami,a co najzabawniejsze,to nie wiem czy oglądasz taki program,jak "Pogromcy mitów"

Im wyszło że z magnetyzerem auto pali jeszcze więcej :przestraszony: ,więc sprzedaj go jakiemuś naiwniakowi,lub zrób tak jak napisał Jurek111,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość termin

Po co śmietnik robicie z forum, oprócz Mariosa to nikt konkretów nie napisał, oraz nie odpowiedział na zadanie pytania - heh :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termin, jaki śmietnik, każdy wyraził opinię na temat magnetyzera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość termin

No tak tylko ze ja nie pytałem o opinię tylko gdzie go wpiąć. Do opinii jest już inny wątek na forum który już czytałem - wy także. Zakładamy ze ja mam np. ufam sprzedawcom, lubię mieć takie wynalazki bez względu na to czy to coś pomaga czy pogarsza - pytanie jest pytaniem, nie chce opinii. To tak jakby zepsuła Ci się mikrofalówka, idziesz z nią do naprawy a facet Ci mówi ze potrawy przygotowane z mikrofalówki są szkodliwe dla zdrowia i lepiej nie używać. Także jak znasz odpowiedź na moje pytania, to napisz odpowiedź, nie wyrażamy tutaj opinii - dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
tylko gdzie go wpiąć

 

Jak najblizej wtryskow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności