Skocz do zawartości
Kuczi

Elementy klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chłodzi w ogóle? I pewny jestes, ze ten dźwięk jest ze sprężarki? No to może być na wykończeniu w takim razie, skoro aż tak głośno chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ECON chodzi mi dobrze ale jak już mu włączę AUTO zaczyna wydawać taki dziwny dzwięk i pewny jestem że to ze sprężarki bo jak ją włącze zaczyna się ... Chłodzi i wszystko działa ale coś stuka puka ;p Dlatego pytam bo nie wiem czy coś mogę przez to zepsuć w silniku ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W silniku raczej nie powinienes nic zepsuć, skoro to wina sprężarki. Po prostu rozsypie ci się sprężara i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanie ...

mam passat b6 2.0 tdi 140 km dsg 2006r VIN- WVWZZZ3CZ7P048648 i padła mi sprezarka od klimy mam na niej kod 1K0 820 803 S i chce kupic moje pytanie brzmi czy moge kupic z innym kodem czy musze szukac z takim samym moze inne pasuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

mam pytanie ...

mam passat b6 2.0 tdi 140 km dsg 2006r VIN- WVWZZZ3CZ7P048648 i padła mi sprezarka od klimy mam na niej kod 1K0 820 803 S i chce kupic moje pytanie brzmi czy moge kupic z innym kodem czy musze szukac z takim samym moze inne pasuja

 

1K0 820 803 S się zamieniał po kolei :

 

1K0 820 803 S --> 1K0 820 859 F --> 1K0 820 859 QX --> 1K0 820 808 BX - to już jest ostatni obowiązujący numer .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Mam problem z klimatyzacją.Silnik AWT 1,8T.Brak napięcia na wtyczce wentylatora i sprężarki.Po wykonaniu testy klimy włączają się.Bezpieczniki ok,czynnik napełniony.Proszę o pomoc Jarek.

Edytowane przez rafi125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ciśnienia, brak czynnika, panel klimatyzacji. To tak po krótce kolejność sprawdzania względem ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę do posiadaczy B3 z klima manualną.

Potrzebuje fotek chłodnic.

Jakby ktoś był tak pomocny.

Silnik 2E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności