Skocz do zawartości
alvaro

Czy ktoś kupowal obudowe kluczyka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam trochę zjechany kluczyk. Chciałem sobie go odnowić i zmienić obudowę. Na allegro jest pełno różnych obudów ale jak z ich jakością? Czy lepiej dołożyć i kupić oryginał za 150 zł?? Czy może lepiej używkę w dobrym stanie i przełożyć bebechy.

 

Kupował ktoś obudowę kluczyka?? Taka z 3 przyciskami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak miałem obudowy do kluczyków ale z alarmem Stig ale w i golfie i powiem że jakość tych pilotów to miała jedna z lepszych ale jak dopadłem ori to jak na mnie to różnica jest niebo a ziemia , tak więc jak na mnie to bym brał ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem coś takiego http://moto.allegro.pl/vw-passat-golf-sharan-kluczyk-obudowa-3p-gratis-i2033418454.html

i wielkiej różnicy nie widzę: wszystko pasuje, działa, nic się nie rozpada, wg. mnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kupowałem coś takiego http://moto.allegro.pl/vw-passat-golf-sharan-kluczyk-obudowa-3p-gratis-i2033418454.html

i wielkiej różnicy nie widzę: wszystko pasuje, działa, nic się nie rozpada, wg. mnie wystarczy.

U tego samego sprzedawcy kupowałem na dwa przyciski do Passata i na trzy do New Beetle'a.Spokojnie mogę POLECIĆ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kolegów wyżej. Też tą obudowę kupiłem i praktycznie nie różni się od oryginału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam trochę zjechany kluczyk. Chciałem sobie go odnowić i zmienić obudowę. Na allegro jest pełno różnych obudów ale jak z ich jakością? Czy lepiej dołożyć i kupić oryginał za 150 zł?? Czy może lepiej używkę w dobrym stanie i przełożyć bebechy.

 

Kupował ktoś obudowę kluczyka?? Taka z 3 przyciskami??

 

sprawdź u sprzedającego nr kluczyka ja co prawda kupiłem z dwoma przyciskami o nr 1JO 959 753 N a oryginał miał końcówkę "A" niby nic wielkiego, kluczy w miarę wyglądał, płytka z oryginału pasuje idealnie, poza jednym małym szczegółem stara obudowa ma miejsce na dwie baterie CR1620 a w nowej obudowie jest miejsce na jedną baterie CR2032, więc mam lipę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem kiedyś oryginalny z transponderem za 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem. Zobaczę co to jest i napiszę o wrażeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłem. Zobaczę co to jest i napiszę o wrażeniach.

 

kolego to czekamy , bo sam bym kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem u harkana i nie mogę złego słowa powiedziec

póki co , w nową obudowę włozyłem stary kluczyk, a nowego jeszcze nie dorobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego to czekamy , bo sam bym kupił :)

 

kupowałem u harkana i nie mogę złego słowa powiedziec

póki co , w nową obudowę włozyłem stary kluczyk, a nowego jeszcze nie dorobiłem

 

Obudowa przełożona. W paczce dostałem obudowę taką jak na zdjęciu tz tylko na elektronikę. Kluczyk z imo pozostaje bez zmian. Elektronikę przepakowałem do nowej obudowy, uszczelkę przełożyłem starą (szkoda że nie ma nowej w zestawie) i udało się całość złożyć. Jak za 27 zł to złego słowa nie mogę powiedzieć, jakość dobra i jak wytrzyma z pół roku to dokupię do drugiego kluczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie - tak sie sklada ze ja tez handluje tymi obudowami jak i kluczykami i ani na jedno ani na drugie nie powiem zlego slowa. sam mam w moim audi nowa obudowe i po 2 miesiacach dalej wyglada jak nowa.

nie jest to jakosc taka jak nowka sztuka prosto z salonu ale za te pieniazki to naprawde nie mozna powiedziec zelgo slowa

niestety mieszkam w UK i wysylka kosztowala by wiecej niz na terenie pl.

jakkolwiek jesli zebralo bys sie pare osob chetnych to moglbym ewenualnie jakas zbiorcza paczuszke puscic do jednej osoby ktora by juz sie zajela rozeslaniem tego po polsce do forumowiczow.

mam tez na stanie obudowy 2 przyciskowe z jajowatymi przycisakmi i gniazdem na 2 mniejsze baterie - tak jak to jest w starszych passatach.

moje aukcje mozna zobaczyc TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkich.chce dokupic kluczyk do mojego paska.czy ma ktos moze na zbyciu.czy sam grot mozna gdzies dokupic?chce taze rozebrac ten kluczyk bo nie wiem jaki to typ?moze wewnatrz jest napisany typ.Jka go rozebrac?czy trzeba odklejac ta nalepke z logo vw?

Edytowane przez smalcerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkich.chce dokupic kluczyk do mojego paska.czy ma ktos moze na zbyciu.czy sam grot mozna gdzies dokupic?chce taze rozebrac ten kluczyk bo nie wiem jaki to typ?moze wewnatrz jest napisany typ.Jka go rozebrac?czy trzeba odklejac ta nalepke z logo vw?

napisz dokladnie co chcesz osiagnac bo z Twojej wypowiedzi ciezko cokolwiek wywnioskowac.

czy sam grot mozna gdzies dokupic?
tak mozna
chce taze rozebrac ten kluczyk bo nie wiem jaki to typ?
jesli chodzi Ci o pilota to na 100% masz 1J0 959 753 DA lub AH. one sa kompatybilne ze soba. ale jak cesz sprawdzic to rozdziel pilota i glowke kluczyka. otworz ostrze i w polowie mijsca na ostrze zobaczysz szczeline. wloz tam plaski wkretak i przekrec i kluczyk sie rozdzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ostatnio nową obudowę kluczyka (scyzoryk, 3p) na allegro, nie ori. jakość jest oki, wszystko ładnie pasuje i wygląda, ale ja nie o tym :)

 

przełożyłem ze starego tą płytkę z elektronika i przyciskami, wymieniłem bateryjkę i zamieniłem grot (sam grot, poprzez wybicie tego małego bolca) i mam problem bo pilot działa, mogę otworzyć auto z przycisków, ale auta nie odpala, miga ikonka immo i na kompie info "immobilizer activated". co zrobiłem źle albo co jeszcze powinienem zrobić żeby było oki? :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozkręcić tą część, w której jest grot(śrubka pod logo VW) i przełożyć transporder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a transponder przełożyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz rozkręcić tą część, w której jest grot(śrubka pod logo VW) i przełożyć transporder.
a transponder przełożyłeś?

 

o kurcze, myślałem że transponder jest już na tej płytce gdzieś :)

wrócę z pracy to popatrzę, wielkie dzięki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, myślałem że transponder jest już na tej płytce gdzieś

wrócę z pracy to popatrzę, wielkie dzięki za podpowiedź

tak jak chlopaki pisza - nie przelozyles transpondera. uwazaj bo mozna latwo go uszkodzic. bedzie najprawdopodobniej wklejony w obudowe. zapusc pare kropli zmywacza do paznokci i zostaw na godzinke to klej sie rozpusci a przynajmniej powinien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pestke immo przelozyles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności