Skocz do zawartości
Affkariusz

Wlacznik swiatel z b4 w b3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dzis sie zastanawialem nad tym czy da sie wlozyc do mnie wlacznik swiatel z b4, robil ktos cos takiego? Jezeli tak, to co trzeba zmienic itp? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robil ktos cos takiego?

Nie ja ale z na forum są osoby które to robiły.

 

Jezeli tak, to co trzeba zmienic itp?

Pytanie czy masz ABS lub fabryczny hak i przeciwmgielne z przodu.

Jeśli tak to kontrolkę ABSu lub haka trzeba będzie przenieść a jeśli masz przeciwmgielne z przodu to musisz szukać włacznika z przeciwmgielnymi,włacznik od tylnych przeciwmgielnych też będziesz musiał sobie wywalić...a tak pozatym to trochę kabelkowania ewentualnie radziłbym kupić włacznik z wtyczką---obciete kabelki lub nawet caa wiązke od włacznika.

Na fotach masz róznicę gdy są przeciwmgielne z przodu.

2012740397

2023293617

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abs'u nie mam, a kontrolke od haka musialem niestety usunac, bo nigdzie mi sie juz nie miescila, przeciwmglowych z przodu tez nie mam, wlacznik mam od jakichs przeciwmglowych pod radiem, jest dwu stopniowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlacznik mam od jakichs przeciwmglowych pod radiem, jest dwu stopniowy

Zawsze jest dwustopniowy, ja na Twoim miejscu kupiłbym ten z przeciwmgielnymi na przód i tył...nigdy nie wiadomo czy nie najdzie Cię ochota na halogeny z przodu, wtedy wywalasz włacznik pod radiem i ciągniesz kabelki (istniejące) spod radia do włacznika świateł.

Jak bedziesz kupował na allegro to skontaktuj sie wcześniej i domaraj chociaż wtyczki z obciętymi kabelkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem niedawno wlacznik swiatel do passata b4 i mam pytanko jak powinien dzialac:

mianowicie

-w pozycji off dzialaja swiatla pozycyjne i mijania ale bez podswietlenia deski rozdzielczej

-w pozycji swiatel pozycyjnych dzialaja swiatla pozycyjne i mijania,oraz podswietlenie deski rozdzielczej i mozna wlaczyc drogowe

-w pozycji swiatel mijania dzialaja tylko swiatla pozycyjne i podswietlanie deski rozdzielczej

czy tak jest prawidlowo?

W srodku na pinach jest jakis mostek-co on mostkuje i dlaczego ma tam byc?

prosze o porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tak jest prawidlowo?

 

Nie jest. W pozycji OFF nie powinno świecić się nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącznik świateł chyba lepiej by podpasował z t4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności