Skocz do zawartości
kermit

polski vag 4.9 pytanie od zielonego

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanko mam Polski Vag 4.9 gdzie w tym programie mozna sprawdzic czy czujnik g2/g62 jest uszkdzony tzn porownac temp z czujnika do tej z wskaznikow,czy to jest w pkt Silnik i dalej bloki danych????a jesli tak to pod jakim nr???prosze o pomoc bo dopiero zaopatrzylem sie kabel i vag a jestem zielony a moj pasek dalej nie grzeje chociaz juz sporo wymienilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik>bloki danych> a dalej bedziesz widział parametry w stopniach Celsjusza więc znajdziesz napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ktore to pkt bo ich tam jest sporo a niewiem ktore za co odpowiadaja gdybys mogl napisz mi pod ktorym pkt jest temp z g2 a pod ktorym z g62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ktore to pkt bo ich tam jest sporo a niewiem ktore za co odpowiadaja gdybys mogl napisz mi pod ktorym pkt jest temp z g2 a pod ktorym z g62

wystarczy poszukać a nie zakładać nowe tematy

Pomiar temperatury znajduje się w grupie 001, 004, 006, a także 011 kanału silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki naprawde szukalem ale wszedzie było w vcds albo vag com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio też się trochę bawiłem VAG-iem w sprawie sondy lambda, i z tego co jak dla mnie to te bloki jest lepiej sprawdzić vag-comem a nie PV 4.9 ale to już twoja sprawa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów z branży forumowej.

Pytanie mam, bo nie mogę tego odnaleźć, mianowicie uruchamiam program, połączenie prawidłowe, pierwszy guziczek "silnik" potem guziczek "bloki danych". Pojawiają się 4 pola z wartościami i wykresy. Czy ktoś z kolegów mógłby mi opisać poszczególne wartości?

Pierwsza to obroty, druga - ?, trzecia - ?, czwarta temperatura!

Panowie pomóżcie proszę - co oznacza druga i trzecia wartość!? Kolor zielony i żółty jak mnie pamięć nie myli!

Dziękuję z pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolegów z branży forumowej.

Pytanie mam, bo nie mogę tego odnaleźć...

Panowie pomóżcie proszę - co oznacza druga i trzecia wartość!?

Dziękuję z pomoc...

 

Właśnie dla tego miedzy innymi polecam program Vag Com bo zawiera pliki pomocy i wiedział byś do czego odnosi się dana wartość w wyświetlanych polach:jasne

I po mimo tego że jest po angielsku zanjdziesz do niego wiecej pomocnych materiałów niż do PV 4.9

:jasne

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą dob12 nie wiedzieć tylko czemu VAG-COM nie działa na moim laptopiku z Windows 7 :( i nie mam pojęcia czemu, dlatego korzystam z polskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą dob12 nie wiedzieć tylko czemu VAG-COM nie działa na moim laptopiku z Windows 7 :( i nie mam pojęcia czemu, dlatego korzystam z polskiego...

 

Tak to już jest z a nieszczęsną 7 niestety :/:

 

A tak z ciekawości to win 7 32bit czy 64bit.? bo jak 32 to można temu zaradzic:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dob12 bądź mym Bogiem i powiedz jak - mam system 32 bitowy! <prosi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dob12 bądź mym Bogiem i powiedz jak - mam system 32 bitowy! <prosi>

 

Marcin poszło na PW:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin poszło na PW:jasne

 

Dziękuję Ci Grzesiu jednak powiem krótko jeden ch..... z tego wyszło :(

Mam już tę samą wersję VAGa, ale niestety objawy te same - zawiesza się przy kliknięciu w cokolwiek :(

Dałej sobie spokój, ale dziękuję Ci serdecznie za chęć pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość trabek

Witam szanownych kolegów. Przepraszam że się wtrącam do dyskusji ale mam pytanie . Posiadam vag 4.9 i nie wiem jak sprawdzić turbinę i przepływomierz w pasacie b5 1.9 tdi 115 km AJM. Jestem tu nowy więc proszę o odpowiedz i dziękuję . Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam vag 4.9 i nie wiem jak sprawdzić turbinę i przepływomierz w pasacie b5 1.9 tdi 115 km AJM. Jestem tu nowy więc proszę o odpowiedz i dziękuję . Pozdrawiam
podstawa to szukanie na forum bo już tutaj chyba wyszstko zostało powiedziane :P

http://forum.vw-passat.pl/threads/50476-Co-logowac-w-silnikach-TDI

http://forum.vw-passat.pl/threads/51667-Samodzielna-analiza-TDI

http://forum.vw-passat.pl/threads/39838-Opis-dzialania-i-funkcje-programu-VAG?highlight=zmiana%20mil

http://forum.vw-passat.pl/threads/1019-VAG-COM-DIAGNOSTYKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawia mnie jedna rzecz. Wchodzę w zakładkę Silnik potem bloki danych nastepnie 4 blok i pod ładowaniem akumulatora które wynosi 128???? jest temperatura silnika która również wskazuje 128 hmmmm. Na desce wskazówka pokazuje 90 stopni co jest grane? Gdzie odczytuje się dokładnie temperaturę silnika bo już zgłupiałem.

Dodatkowo w silniku znalazło mi błąd 561

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś aktywowal może funkcje w module komfortu polskim vagiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy jak zrobie odczyt eeprom polskim vagiem nastepnie edycje i zapisz to sie zapisze w pamieci licznika? Chciałem w ten sposób edytowac komorke odpowiadająca za srednie spalanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności