Skocz do zawartości
Gość krzysztof_28

passat gaśnie zaraz po uruchomieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof_28

Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc,uruchamiam silnik 1,9 TDI 110KM, AFN, a on po 3 sekundach gaśnie,znowu próba uruchomienia i znowu to samo.Co to może być za usterka.Znajomy mechanik powiedział,że zaczynają się nawalać zegary.Miał ktoś kiedyś taki przypadek????

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź immobiliser!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimar

zobacz czy jak wlaczasz zaplon miga Ci kontrolka immobilisera (zolty samochod)? jak miga to nie odpalisz. jak swieci sie "ciągłym" swiatlem to auto zapali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Ja mam ten właśnie problem kontrola miga i nie odpala .Jak sprawdzić immobiliser?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeskanuj go swojim kompem jest tam opcja imobilaiser po wejsciu w eropejskie pojazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj passat to b5 1.8 adr.jak zimny odpala z pierwszego i zaraz gasnie.za drugim razem po odpaleniu juz jest ok.ma ktos jakies pomysly czego wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sorki że się podpinam mam taki problem z passatem b5 fl 101km z 2001r pali bez problemu i jedzie też ale tak po ok40km nagle gaśnie i trudno go odpalić kręci dłuższą chwilę i odpala i jadę dalej i znów gaśnie.podłączałem komp.i jest tylko błąd za wysokie ciśnienie w komorze dolotowej .Filtr paliwa wymieniony na nowy. pomoże ktoś ustalić przyczynę.z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił czy to nie coś z powietrzem - łapie jakieś lewe, bo jak np. zdejmie się rurę z przepustnicy to właśnie tak to działa, że auto zapala i po chwili gaśnie, wiem, bo zdarzało mi się zapomnieć jej założyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem jak maariusz535 tyle że to diesel 1,9 90KM. Teraz przy niższych temperaturach silnik po nocy zapala, pochodzi kilka sekund i gaśnie. Po ponownym rozruchu wszystko jest ok. Nie chcę nikogo nakierowywać ale ostatnio wymieniłem pompę i czy to może być złe ustawienie dawki paliwa bądź konta wtrysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem czy dobrze pisze, ale jestem nowym użytkownikiem, dlatego z góry przepraszam;/ ale potrzebuje Waszej pomocy/rady, otóż- posiadam passata b5 1,8T silnik APU na gazie. Ostatnio po zapaleniu auta na zimnym silniku (wiadomo na benzynie początkowo chodził), dojechalem 200 metrów do świateł i stoje na luzie a tu auto spadło na obrotach i zgasło. Po tym próbuje go odpalić a tu nie ma szans, kręci kręci ale nie odpala, po chwili załapał ale tak jakby paliwa nie dostawał i znowu zgasł i po chwili odpalił już normalnie i działał- do dnia dzisiejszego, znowu dojechałem do świateł (również jeszcze na zimnym silniku), ja do ruszania na jedynce to jeszcze ok, ale po chwili włączam dwójke a tu auto traci moc i po chwili zgasło i znowu to samo- że nie moge go odpalić, to próbowałem w trybie awaryjnym na gazie go odpalić ale tak samo się nie dało, dopiero po chwili załapał i znowu wszystko ok. Początkowo myślałem, że może to być pompa paliwa lub filtr od paliwa zatkany, ale dzisiaj na gazie było to samo...może miał ktoś podobną sytuację albo wie co to może być? Na pewno nie przepływka, gdyż odłączyłem ją i dalej było tak samo...Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez Grzesiekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności