Skocz do zawartości
Nord

"Mówisz - masz" czyli piszemy czego szukamy na/w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się dowiedzieć czy są jakieś oryginalne dokładki do B5 FL Variant z wycięciem na wydech z lewej strony tylko? jak to jest np w golfie mk4 v6

 

Z tego co mi wiadomo to nie ma na lewą ani na prawą. Jest albo na oba albo bez. W oryginalnych dokładkach bez wycięcia jest chyba zaznaczone, więc możesz sobie sam wyciąć z lewej strony i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie. Posiadam Passata b6 2006r. (TrendLine niestety :/ ), mam w nim zwykłą, prostą kierownicę, bez guziczków do sterowania radiem. Otóż chciałbym zmienić w nim tą kierownicę na taką: http://allegro.pl/nowa-kierownica-vw-passat-b6-z-poduszka-multifunkc-i4892365044.html i chciałbym się dowiedzieć czy będzie ona pasować? Będą działać te guziczki? Czy jakoś instalację trzeba będzie prowadzić? Z góry dziękuję za odp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisujemy w google forum passat i dalej pytanie jakie chcemy zadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Mam pytanie. Posiadam Passata b6 2006r. (TrendLine niestety :/ ), mam w nim zwykłą, prostą kierownicę, bez guziczków do sterowania radiem. Otóż chciałbym zmienić w nim tą kierownicę na taką: http://allegro.pl/nowa-kierownica-vw-passat-b6-z-poduszka-multifunkc-i4892365044.html i chciałbym się dowiedzieć czy będzie ona pasować? Będą działać te guziczki? Czy jakoś instalację trzeba będzie prowadzić? Z góry dziękuję za odp. :)

 

 

W Twoim wypadku to musisz zmienić taśmę kierownicy , moduł pod kiere , gateway i licznik bo na czerwonym tylko8 przycisków działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli bym kupił tą kierownicę zwykła od paska z guzikami których jest 8 chyba to tak samo bym musiał wymieniać to co podałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moduł na pewno taśmę też gatewaya chyba też ale pewny nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chwili zastanowienia ta nowa kierownica nie pasowałaby do wnętrza i chyba kupie ta stara z 8 guzikami. Moduł jaki? AF czy jakoś tak? Który był najnowszy? Aa i planuje też kupić dużą navi ta z DVD i po założeniu tej kierowcy i wymianie tych części i po późniejszym założeniu radia nowego tez będzie działać multifunkcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widział ktoś lub wie czy istnieje kanapa ze wzorem tapicerki jak w linku z opcją fotelików.

http://olx.pl/oferta/kanapa-passat-b...tml#329465208a

istnieje ja mam taką

 

To się zamień:hyhy Wkońcu zamienianie się jest fajne:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu zamienianie się jest fajne

nie w tym przypadku;)

niewiadomo kiedy się może przydać... odpukać:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiadomo kiedu się może przydać.
:nono

Przewertowałem troche aukcje ale z taką tapicerką nic na razie nie znalazłem. Patrzyłem komplety (fotele-kanapa) z opcją fotelików ale puki co jak coś jest to albo zajechane albo cena znacznie powyżej średniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przewertowałem troche aukcje ale z taką tapicerką nic na razie nie znalazłem

to mi sie rarytasik trafił:wojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To widziałem w ciekawych aukcjach. Na razie się nie pali więc poczekam skoro można trafić z moim wzorem, ta kanapa będzie się ,,gryzła,, z resztą tapicerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam takich którzy w passku z 2011 bardziej woleli korzystać z dodatkowych fotelików niż wnikać w ich kolor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam takich którzy w passku z 2011 bardziej woleli korzystać z dodatkowych fotelików niż wnikać w ich kolor...

Amatorzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mateusz jak chcesz zobaczyć jak wyglądają w moim pasku to zapraszam :).

 

He He cfaniak:lol Teraz znajdź dla mnie z moim wzorem i odrazu ogarnij grzanie na stołkach, przewody masz tylko maty wcisnąć jakieś :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja byla to wziąłem bez zastanowienia, a ze jeszcze wzor identyczny to sam wiesz ;). Jak cos bede widzial w Twoim wzorze to dam Ci znac. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności