Skocz do zawartości
Gość bigkamil

lusterko lewe zewnęczne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigkamil

jak w temacie czy lusterka zewnęczne w pasku b3 i b4 są takie same chodzi mi o lewe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same z tym wyjatkiem że w B4 było więcej modeli wyposażonych w elektrykę i podgrzewanie a w B3 to większość manual. Gabarytowo takie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są identyczne.

I lewe i prawe.

Z tą różnicą że w B3 nie były lakierowane, a w B4 tak (w kolorze nadwozia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

dzięki chłopaki o taką odpowiedź mi chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą że w B3 nie były lakierowane, a w B4 tak (w kolorze nadwozia).

 

hmmm, Jesteś tego pewien, widuje pare B3 z lusterkami pod kolor i na pewno sami właściciele tego nie robili.

 

A co do autora tego tematu, załamałem się czytając tytuł tematu...te 3 słowo, co to ku*** jest ?? :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ja mam pytanie czy np. jak kupie lusterka tuningowe do b4 czyli 94-97 rocznik to bedzie do b3 pasowac z 92 jak mowicie ze sa takie same standardowe to adaptery musza tez byc takie same bo nigdzie nie moge fajnych dostac z podpisem do ''passat 35i (b3)" a moze pasuja od jakiegos golfa II czy III PORADZCIE COŚ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
''passat 35i

 

To nic innego jak B3 i B4 :rotfl: W niemczech mało kiedy spotkasz oznaczenie B???, przeważnie 35I....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość md1973

właśnie zakupiłem lusterko ze szrotu elektr. plus ogrzewane , markerem oznaczone b4 , 35i 2.0 do paska b4 prawe i nie wiem czemu góra- dół nie chodzi a za to zamiast góra dół to w prawo i lewo się przestawia ... co może być przyczyną???

Edytowane przez md1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zdjąć szkło i zobaczyć czy tryby nie wyrobione. może się okazać że tylko wyskoczył taki jakby bolec z ząbkami.. jeżeli stare też masz elektryczne to przełóż tylko szkło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności