Skocz do zawartości
CoolJakub

LISTWA DACHOWA B5 KOMBI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jak zdjąć może tę listwę dachową, na rysunku pod nr 16

 

1772f04b557eff28.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA listwie masz zaślepki, zdejmujesz...chwila, ale ona chyba jest na wcisk :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle co widzę to tam niema zaślepek, jest tylko wąska listewka w kolorze nadwozia i jak ją mam zdjąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoolJakub, Wydaje mi się, że ona wchodzi na "wcisk". U mnie często odstaje na końcach i ją po prostu dociskam. Ona ma gumową uszczelkę i ta uszczelka powinna ją 3mać. Sam zastanawiałem się nad dodatkowym przyklejeniem listwy, żeby nie wyłaziła. Może Ty masz już wklejoną :?: Ale generalnie to powinna lekko sama wyjść :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale generalnie to powinna lekko sama wyjść
zacznij od tyłu auta, podnieś klapę, możesz ją po prostu wysunąć (jeśli nie jest podklejona) lub unosząc do góry lecisz ku przodowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwa, o której mowa jest na wcisk, podczas zdejmowania (zmuszony byłem z uwagi na wszędobylskie złodziejstwo dodatkowo je przykleić) po zdjęciu zauważyłem widoczne ślady miejscowego klejenia. Do zdjęcia listew przygotuj sobie wąski drewniany klin ok 25-30cm ułatwi to wyjęcie listwy z kanałku dachowego. Uważaj, aby nie załamać listwy podczas wyciągania - może później paskudnie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc :padam: . Rzeczywiście jest wciskana a wyciąganie od tyłu do przodu poszło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moze mi ktoś podac numer oryginału listwy dachowej lewej do Passat Kombi 2003 rok.

 

Pozdrawiam

Robert

Edytowane przez boby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktoś podac numer oryginału listwy dachowej lewej do passat kombi 2003 rok.

3b9 853 701 e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cubus wielkie dzięki .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam myjna zdjela dwie listwy na raz a najlepsze ze zorientowalem sie dopiero w domu, takze latam teraz bez listew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sposob na zdejmowanie tych list wystarczy podjechac na myjke na statoil te szczoty same ci zdejmą ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te listwuy sie wysuwaja, przynajmniej u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna może ktoś nr. takiej listwy do B5 - kombi - 2004r? ewentualnie czy ma ktoś może do odsprzedania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałes post numer 9 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem w lusterku jak na autobahnie przy 200 odlatywała. Wcześniej nic nie odstawało ani nie wyglądało, że ma odpaść, a jeszcze parę minut wcześniej miałem postój i oglądałem całe auto (miałem już wtedy jakieś 1000km za sobą, więc trzeba było zobaczyć co i jak) Auto też nigdy mechanicznej myjni nie widziało, a mimo to odfrunęła :( Zostawiłem jak jest i tak jeżdżę. Druga póki co jeszcze jest, a już z 1.5 roku minęło. Zastanawiam się czy i jej nie wyciągnąć dla symetrii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi zabrała myjnia 2 razy ale sie pokapowałem i odebrałem ... za to mi się jakoś powyginały po zimie paskudnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie spodziewałem się ( JAKO LAIK ) że to będą takie same ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna odzyskałem, chętnie odsprzedam w kolorze jak mój passek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności