Skocz do zawartości
Gość Paw(e)los

Skrzynia biogów w passacie 2,8 V6 b5 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paw(e)los

Nie bardzo się orientuję w tej wersji passata. Chodzi mi dokładnie o to czy w VW Passacie 2,8 V6 była montowana manualna skrzynia biegów o pięciu czy sześciu przełożeniach. Nie mogłem nigdzie tego znaleźć a może za słabo szukałem. Proszę o pomoc bardziej doświadczonych użytkowników. Jeśli można to poprosiłbym też jakieś naprowadzenie na artykuły o tej wersji bo często spotykam się z tym że miała ona 194KM lub 210KM. Z góry dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

193 KM w B5 a w golfie 204 KM ale to całkiem inny silnik ( vr6) a skrzynie w passacie były 5 i 6 z tego co pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paw(e)los

Ok dzięki. Z tego co dowiedziałem się z ogłoszenń na allegro to passat b5 3bg też był w wersji vr6 i miał 210 koni. Będę szukał dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogłoszeniach na allegro to wszystko jest... Przykładowo passat B7 z 2001 roku z silnikiem 1,9TDI 150KM...

 

nie patrz na allegro bo tam duzo bajek jest, szukaj w konkretnych źródłach :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paw(e)los

Więc według ciebie adams to gdzie mam szukać? O passacie2,8 v6 ze skrzynią 5 biegowa manualną słyszałem i znalazłem wiele różnego rodzaju artykułów i opinii. A o skrzyni 6 biegowej dowiedziałemsię niedawno na forum że była montowana w b5 3bg ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello666

Witam,

 

W ksiażce serwisowej VW jest krótka rozpiska, o konfiguracjach skrzyniowo-silnikowych i jest tam napisane, że 3BG w wersji 2,8 V6 był tylko ze skrzynią 5 biegów lub automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności