Skocz do zawartości
joel1

PLUS po stacyjce na 'raz" w passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie ktoś może borykał się już z tym problemem mianowicie szukam PLUSA (passat b6) po stacyjce ALE na raz tzn. jak się włoży kluczyk do stacyjki bez zapalenia się kontrolek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale radio a raczej nawigację mogę włączyć bez kluczyka.. masz może rozpiskę pinów?

 

Rozpiskę pinów masz na radiu/navi musisz ją wymontować to będziesz wiedział co i jak, a do czego potrzebujesz ten + po stacyjce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozpiskę pinów masz na radiu/navi musisz ją wymontować to będziesz wiedział co i jak, a do czego potrzebujesz ten + po stacyjce?

 

do podłączenia cb radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Żaden plus nie załącza radia, sterowane jest can-em, remote w tych autach podłączam zawsze pod bezpiecznik w skrzynce po lewej stronie sam mam tam illumination do radia nie fabrycznego ale muszę sprawdzić jutro bo nie pamiętam który to, z tego co pamiętam to 30, także spokojnie można cb podłączyć, tylko tam jest napięcie dopiero po zapłonie, a na pierwszy stopień stacyjki w bezpiecznikach nie ma żadnego plusa trzeba by szukać w przekaźnikach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czyli co nie da się połączyć na pierwszy stopień stacyjki?

 

PS, czekam an info odnośnie tego bezpiecznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokada kierownicy jest odblokowywana na "raz" więc napięcie tam występuje ale nie wiem czy to czasem nie jest impuls.

Jak sprawdzałem kiedyś na schematach to teoretycznie na pinie nr 8 stacyjki powinno być napięcie to jest tzw. S contact.

Ale nie mam pewności - nie sprawdzałem miernikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego sprawdzę

a jeśli ktoś ma pewność to niech napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde plus po stacyjce na raz w passat b6

. prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności