Skocz do zawartości
koliber37

Drzwi przednie-nie zamykaja sie z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-mam maly problem -otoz jak zamykam paska z pilota to wszystkie zamki slychac ze sie zamykaja(i tak jest)oprocz drzwi kierowcy-to samo jest jak chce sie zamknac od srodka-wszyskie drzwi zamykaja sie ale kierowcy nie-dopiero kluczykiem zamykam recznie -auto wtedy jest zamkniete i dopiero wtedy mrugna kierunki -to samo przy otwieraniu-z pilota sie otwiera sie(kieunki mrugna)-ale drzwi kierowcy musze otworzyc recznie kluczykiem lub od srodka pociagajac za klamke-co sie stalo i jak moge sobie z tym poradzic -dziekuje z gory za pomoc

I moze lamerskie pytanie jak przestawic date na wyswietlaczy -mam 4 dni do tylu:mlask

Edytowane przez koliber37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie tak zapytam skad masz miejsce na kluczyk?? Ja nie mam w drzwiach dziurki na kluczyk,i nie mam kluczyka! a tak po za tym to mysle ze silownik padł i trzba wymienic w najlepszym przypdaku sie zawiesił. Co do zamiany daty to chyba przez komputer pokladowy ale nie pamietam jutro zobacze to napisze chyba ze ktos zdazy przedemna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I moze lamerskie pytanie jak przestawic date na wyswietlaczy -mam 4 dni do tylu

 

między zegarami na mfa :D

 

 

Sie tak zapytam skad masz miejsce na kluczyk?? Ja nie mam w drzwiach dziurki na kluczyk,i nie mam kluczyka! a tak po za tym to mysle ze silownik padł i trzba wymienic w najlepszym przypdaku sie zawiesił. Co do zamiany daty to chyba przez komputer pokladowy ale nie pamietam jutro zobacze to napisze chyba ze ktos zdazy przedemna!

 

:wmorde zobacz co wyciąga z pilota do b6 :lol a zamek masz pod zaślepką w klamce :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=23lbALJCsWc&feature=related

 

i jak otworzyć drzwi kluczykiem :haha

 

 

pozdr.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
między zegarami na mfa :D

 

 

 

 

Blop-moze cos blizej -badziej lopatologicznie:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By zmienić datę to musisz wejść w ustawienia i tam podajże piąta pozycja jest do zmiany daty i godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
By zmienić datę to musisz wejść w ustawienia i tam podajże piąta pozycja jest do zmiany daty i godziny

 

hm...ok doczytalem dalej i juz pode probowac-

 

Czy nikt nie wie jak poradzic sobie z drzwiami ???ten problem jest tylko umnie:debil

 

 

P.S.Z data sobie poradzilem-gdzie jest szcegolowy opis funkcji-zmiany funkcji w setupie??

Edytowane przez koliber37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy nikt mi nie pomoze,meczace jest zamykanie kluczykiem:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

koliber37 napisz czy to masz tak od poczadku czy stalo sie to teraz i jaki byl pierwszy objaw,moze tak juz sie dzialo raz na jakis czas,cos w tym stylu :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby rygiel zamknął drzwi, musi być odblokowana zapadka,

odblokowuje się ona gdy zamykasz drzwi w aucie,

teraz, zdejmij sobie tapicerkę drzwi, zamknij się w aucie i sprawdź czy rygiel pracuje czy czasem o coś nei zawadza,

 

niestety musisz sprawdzić wszystko sam na spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem zaczal sie od jakiegos czasu-moze tak od miesiaca-

Jest problem z rozebraniem-troszke zimno na dworze-ma ktos gotowe rozwiazanie??

Edytowane przez koliber37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S.Z data sobie poradzilem-gdzie jest szcegolowy opis funkcji-zmiany funkcji w setupie??

 

Gdzieś było na forum,ale nie mogę zlokalizować :hmm luknij na plik z mojego lapka czy się otwiera?

opcjekomputra do passata b6.pdf

 

Co do zamków,to w b6 jeszcze nie rozbierałem :( więc nie będę ,,wprowadzał w maliny albo zgadywał'' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za menu-,,pociagnalem,,:zeco:zeco:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No to cos juz blizej :P

A wiec jak nie slychac przy zamykaniu z pilota czy od srodka z przycisku zamkniecia zadnego dzwieku czy ruch w dzwiach,to prawdopodobnie ,walnol kabelek,kostka zamek.To mozesz stwierdzic za pomoca testerow,najlepiej VCDSa i VASa,odrazu Ci pokaza co sie stalo,lepszy w tej sytuacji jest VAS bo przy problemie odrazu mozesz wyswietlic lokalizacje na szkicu.

A jak cos tam chrobocze czy bzeczy :) no to niestety tak jak koledzy napisali powyzej rozbieranko.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podlacze sie pod temat.

Po wymianie linki szyby przestal mi zamykac zamek tylne prawe drzwi.

Posprawdzalem kable na laczeniach oraz slupku i wszystko ok jednak na kostce do zamka nigdzie nie ma plusa.

Czy ma ktos opis kostki gdzie jest plus?

I pytanie co moze byc problelem, szyba dziala ale silownik przy zamukaniu/otwirraniu nie daje zadnego dzwieku pracy, kable i kostki wyfaja sie ok, procz kostki do silownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Podlacze sie pod temat.

Po wymianie linki szyby przestal mi zamykac zamek tylne prawe drzwi.

Posprawdzalem kable na laczeniach oraz slupku i wszystko ok jednak na kostce do zamka nigdzie nie ma plusa.

Czy ma ktos opis kostki gdzie jest plus?

I pytanie co moze byc problelem, szyba dziala ale silownik przy zamukaniu/otwirraniu nie daje zadnego dzwieku pracy, kable i kostki wyfaja sie ok, procz kostki do silownika.

 

Pod komputer podłącz. Będziesz miał podpowiedź, co się złego dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nigdzie opisu problemu z kluczykiem więc dołączę i proszę o pomoc. Passat b7 coś dziwnego dzieje się z moim kluczykiem lub instalacją mam klucz w wersji z Keyless. na początku nie chciał odpalać z bez klucza w stacyjce, tylko raz otworzył mi klapę z pilota a dziś pojechałem po wnuka i nie chciał zamknąć drzwi ale za to odpalał silnik z kluczem w kieszeni.  P o trasie przy ruszaniu na światłach pojawiał się na fisie kluczyk z komunikatem że nie odnalazł kluczyka pomimo umieszczenia go w stacyjce,  musiałem się zatrzymać i wyłączyłem sinik przy próbie ponownego odpalenia rozrusznik pracował ale silnik nie chciał odpalić na fisie oczywiście komunikat o braku kluczyka ( w kluczyku od dwóch tygodni nowa bateria a klucz w stacyjce?) wyjąłem klucz i zacząłem rozbierać aby zobaczyć baterię. po zdjęciu  srebrnej skuwki zadziałały zamki i samochód odpalił zarówno w stacyjce jak i z przycisku ( klucz po za stacyjką). proszę o podpowiedź do czego się czepiać ( zdarzyła mi się już wcześniej podobna sytuacja zamknąłem samochód i nie mogłem otworzyć ale wtedy podładowałem baterię - pomogło a w domu wymieniłem na nową dwa tygodnie i znowu problem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności