Skocz do zawartości
Gość marcinzet74

Schemat elektryczny do B4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcinzet74

Witam Wszystkich!

Poszukuje schematu instalacji elektrycznej do passata B4 z roku 95.Jeżeli ktoś z Was ma coś takiego lub ewentualnie wie skąd to pobrać , bardzo proszę o info - wielkie dzięki i pozdrowionka. :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas313
Witam Wszystkich!

Poszukuje schematu instalacji elektrycznej do passata B4 z roku 95.Jeżeli ktoś z Was ma coś takiego lub ewentualnie wie skąd to pobrać , bardzo proszę o info - wielkie dzięki i pozdrowionka. :629:

 

 

nie chce zakładać nowego tematu wiec pozwole sobie odświerzyć ten

nie potrafie znaleść tego schematu na tych stronach co kolega wyżej wklejił więc byłbum bardzo wdzięczny jakby mi ktoś pomógł

bardzo potrzebuje tego schematu bo w mojim pasku zdechła cała elektryka a po przeszczepie z inneg więkrzość rzeczy nie działa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje tylko przewód który wychodzi z wtyczki 6-io pinowej z szyberdachu kolorek przewodu szary za co on odpowiada? Przerabiałem instalacje na nowy szyber i został mi szary przewód nie podłączyłem a wszystko chodzi z ciekawości co on robi a może sterowanie do modułu komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj maila to Ci podeśle taki schemat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość linoqin

witam mogl by mi pan wyslac schemat elektryczny do pasata b4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mógłbym prosić? bo mi system domykania szyb nie działa a przydałoby się go naprawić :)

jak można to na maila [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość :::KRYGO:::

WITAM mam passata b4 1.9TDI 1994 rocznik i mi potrzeba schemat związany z ABS prosze o pomoc bo w zimie bez ABS to ciężko;) dzięki z góry pozdro:) jak można to na e-mail---- [email protected]:fajny dziunek pomóż :):dupablada

Edytowane przez :::KRYGO:::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darko

Witam.

Szukam instalacji elektrycznej szyb do Pasacika 94 kombi 1.8,dobrze by było po Polsku

Z góry podziękował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy można prosić o LINK do schematu elektrycznego klimatyzacji B4 AAZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odgrzewam.

 

Potrzebuje schemat instalacji, do podłączenia wiazki do skrzyniki, ale tej cześci od wyposazenia swiateł, szyb, itp itd. Jest to passat B4 '95 VR6. Z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dmariusz76

Witam, poszukuje schematu elektryki do passka combi 1.9 tdi. Padła mi cała elektryka na klapie nie działa wycieraczka lampa w podsufitce światła wsteczne, przeciwmgielne(na krótko spięte wszystko działa),ale jak są wpięte normalnie w układ i gdy którąkolwiek rzecz włącze to nie działa a do tego zaświeca się kontrolka przeciwmgielnych i kontrolka podgrzewania tylnej szyby.proszę o pomoc.Dzięki z góry. mój email: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość joj

witam koledzy ja pierwszy raz na forum, bardzo proszę o schemat instalacji elektrycznej passat b4 93r szczególnie światła przód dzisiaj odmówiły posłuszeństwa jeśli można to na pocztę [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

szukam schematu elektrycznego ukladu ABS z passata b4 vr6 rok 94

 

i mam jeszcze pytanie czy wiazka ABS byla taka sam w kazdym innym roczniku passata b4 vr6?

czy byc moze sie roznila?

 

z tego co patrzylem w ETCE to caly uklad abs, popmpa i serwo byly takie samo nie zaleznie od rocznika,

 

ale byly chyba 2 rodzaje sterownikow mowa o ABS z EDS

 

jeden o numerze 1h0907379C

a drugi o num 3a0907379C

 

I TERAZ CZY WIAZKA ABS ROZNI SIE W ZALEZNOSCI OD TEGO JAKI JEST STEROWNIK?

CZY TE STEROWNIKI SA TAKIE SAME CZY RACZEJ CO BARDZIEJ PRAWDOPODOBNE ROZNIA SIE OD SIEBIE ?

 

no i jeszcze pytanie dla posiadaczy pasatow B4 co sadzicie o tym ukladzie ABS, czy sa z nim wielkie problemy?

czytaj czy jest bardzo usterkowy?

 

pytam poniewaz posiadam vw corrado vr6 z ukladem ABS teves mkII CZYLI TAKI SAM JAK W PASSACIE B3

i niestety sa z nim problemy,

 

wiec mysle nad przeszczepieniem calego ABSu z passata B4 bo byc moze jest on bardziej niezawodny

 

z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi, i ewentualne za podeslanie schematow ABSu z passata b4 vr6

uklad z EDS

 

jak by ktos takowy schemat posiadal to prosze o podeslanie go na [email protected]

 

napisze jeszcze tutaj ze w razie co poszukuje calego ukladu ABS z EDSz paska b4 vr6 , oczywiscie 100% SPRAWNY

 

POZDR

Edytowane przez tomix11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam schematu elektrycznego ukladu ABS z passata b4 vr6 rok 94

wejdź sobie na tą stronę:

http://vwts.ru/vw_passat4_35i.html

I w nagłówku będziesz miał ABS, EDS, ESP / brake system. Tam masz trochę o układzie ABS w b4.

Poza tym niżej masz Nagłówek Electrical Equipment i tam masz schematy do pobrania (wiring diagrams).

A pytanie jak się ten układ sprawuje to radziłbym zadać w dziale technicznym b3/b4.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje schematu elektrycznego do passata b4 96 rok 1.9 tdi 90KM czy ma ktoś może taki schemat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dołączę się do tematu. Jestem tu nowy.

 

Ma ktoś z was schemacik całej instalacji do passat b4 1.9 tdi 1Z ponieważ zmieniona została na inna z golfa III i auto nie pali. W czym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dołączę się do tematu. Jestem tu nowy.

 

Ma ktoś z was schemacik całej instalacji do passat b4 1.9 tdi 1Z ponieważ zmieniona została na inna z golfa III i auto nie pali. W czym może być problem?

 

Masz przecież na górze tematu linki do schematów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności