Skocz do zawartości
brzydal

Jak odkręcić tylny zderzak?

Rekomendowane odpowiedzi

Odkręciłem wkręty przy kołach i chyba sześć przy dolnej krawędzi ale zderzak dalej trzyma się dość mocno i nie wiem co dalej? Zderzak jest uszkodzony po uderzeniu z tyłu więc mógł się zakleszczyć ale podejrzewam że jeszcze gdzieś jest przykręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz w bagażniku pod wykładziną i blachami czy tam nie ma mocowań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobacz w bagażniku pod wykładziną i blachami czy tam nie ma mocowań...

 

Są na pewno... Zderzak z belką przykrecony jest na śruby (po dwie na stronę) na klucz 17, dodatkowo trzeba odkręcić te plastiki od spodu zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są na pewno...

czyli jest tak samo jak z w zdesiu hakiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze śruby chyba na klucz 13 od spodu zderzaka przy kole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są jeszcze śruby chyba na klucz 13 od spodu zderzaka przy kole.

 

Przez Ciebie będę się musiał położyć pod auto i zobaczyć, bo wydaje mi się że nie ma tam takich śrób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bagażniku pod wykładziną na bank :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez Ciebie będę się musiał położyć pod auto i zobaczyć, bo wydaje mi się że nie ma tam takich śrób...
Też o nich nie wiedziałem i niestety wyrwałem mocowania które są dość liche.

 

---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:07 ----------

 

fotka z allegro

dafota.3.my31319980214v.jpg.smBez*tytułu.jpg&th=9511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w B4 ostatnio zdejmowałem zderzak, przymocowany był przy nadkolach po jednej śrubce torx'owej na stronę, 4-ema śrubami (na klucz 16) odkręcanymi w bagażniku i wkrętami na samym dole zderzaków (poprzedni właściciel chyba te wkręty wkręcił bo to oryginalne nie było :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temacik, zna ktoś sposób na przymocowanie tylnego zderzaka do belki w B3? Po ostatnim bliskim spotkaniu z TIRem belka dosłownie posypała się. Razem z belką wyrwany został plastikowy środek zderzaka który łączył belkę i zderzak. Belkę kupiłem od passka B4. Postanowiłem od dołu złapać śrubkami plastik ze zderzakiem i potem w ten plastik wstawić belkę ale po zamocowaniu tego wszystkiego do auta to zderzak strasznie odstaje i zniekształca się. Ma ktoś pomysł jak to zrobić aby wyglądało po ludzku? Bo mi braknie pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillo0

Odświeżę temat i zapytam czy jest jakaś różnica między mocowaniami zderzaka w sedanie a kombi passat b4? Mam sedana i z tego co wiem belka mocująca, która wchodzi w szyny i do której mocuje się hak jest taka sama bo ma 4 otwory a przykręca się na 2 więc pewnie dostosowuje się do sedan a kombi ale czy blacha do której na zatrzaski mocuje się zderzak a którą następnie przykręca się do belki też jest taka sama czy jest jakaś różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności