Skocz do zawartości
black1985

Pomocy jaki powinien być kolor sprężyn?????

Rekomendowane odpowiedzi

panowie POMOCY !!! już kiedyś pisałem o swoim problemie !!! chodzi o to że buja mi autem na boki ( kołysze ) sprawdziłem geometrię i wszystko oki !!! wszystko sztram nie ma żadnych luzów !!! gumy na tylnej belce wymienione!!wymieniłem nawet amorki i nadal to samo buja min na boki !! przy większych prędkościach na mało równej drodze jest to trochę niebezpieczne !!! zastanawiam sie jaki kolor powinny mieć sprężyny przednie , chodzi o te trzy czy cztery paski na sprężynie!!! wiem że z jednej strony mam dwa brązowe i albo żółty albo biały , natomiast z drugiej strony nić nie widać !!! dodam jeszcze że od strony gdzie nic nie widać passek kiedyś w Niemczech wpadł na krawężnik !! wiem że była wymieniona cała zwrotnica wahacze i układ kierowniczy !!! sam już nie wiem co może być przyczyną tego bujania !! a może wina jest zgiętego wózka (sanek) ale to powinno wykazać na geometrii ?????!!!! P O M O C Y pozdrawiam:dolamam:dolamam:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybieram się do garażu to zajrze i dam znać jakie mam paski na sprężynach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie powinieneś mieć 2 paski brązowe i jeden pasek biały. Jeśli podasz numer VIN i jaki masz pakiet zawieszenia to można będzie coś więcej powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Passat B5 2002 1.8T pasek kremowy pomarańczowy i czerwony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorów i liczby pasków jest od groma. Takie gdybanie "u mnie jest taki kolor, a u mnie taki" nic nie da. Jedynie nr VIN i określenie rodzaju zawieszenia daje 100 % pewność wytypowania poprawnych oznaczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory mi powie jakie ja mam sprezyny bo nigdzie takiego oznaczenia nie moglem znalesc 1 niebieska kreska i 2 zielone kreski sprezyna przednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności