Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem właśnie mapy CD_8196 (V12 East) i mam tylko jeden komentarz - japier..., czy oni nie mogą poprawnie jednej durnej mapy zrobić?! :sciana

 

W V11 były bzdurne komentarze o viatollach, a w V12 w tajemniczy sposób znikła autostrada A1 między Włocławkiem a Kowalem, która była już w wersji V10. Nie wspominając że mojej ulicy jak nie było tak nie ma (całego osiedla tak naprawdę) chociaż wszystkie mapy włącznie z Navteqową je mają.

Widać już idzie kompletna olewka na stare systemy nawigacyjne i skupiają się tylko na Discovery...

 

 

PS. w CD_8195 to samo, już nawet nie zgrywałem na dysk tylko z płyty sprawdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem.. Po wielu nieudanych probach instalacji map v12 west z dvd dl, stwierdzilem ze zainstaluje z SD, caly proces ładnie przeszedł, ale gdy nacisne NAV dalej wola o plyte DVD. Co zrobic?

 

EDIT: dobra poszło :) wsadziłem na chwilę nagraną wcześniej płytę z mapą v12 ( która się cały czas zapętlała podczas instalacji) i w sekundę przeleciał cały pasek postępu i zobaczyłem długo oczekiwany komunikat "można wyjąć płytę" :D trochę z SD trochę z płyty i się zainstalowało. Soft 4120A

Edytowane przez sk8rudex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłem właśnie mapy CD_8196 (V12 East) i mam tylko jeden komentarz - japier..., czy oni nie mogą poprawnie jednej durnej mapy zrobić?! :sciana

 

W V11 były bzdurne komentarze o viatollach, a w V12 w tajemniczy sposób znikła autostrada A1 między Włocławkiem a Kowalem, która była już w wersji V10. Nie wspominając że mojej ulicy jak nie było tak nie ma (całego osiedla tak naprawdę) chociaż wszystkie mapy włącznie z Navteqową je mają.

Widać już idzie kompletna olewka na stare systemy nawigacyjne i skupiają się tylko na Discovery...

 

 

PS. w CD_8195 to samo, już nawet nie zgrywałem na dysk tylko z płyty sprawdziłem.

 

A teraz wyobraź sobie, że wydałeś prawie 1000zł na taką mapę... To byś się dopiero wkurzył. Nie dość, że stan na początek 2014 to jeszcze za każdym razem coś spieprzą. Nie jestem za piractwem, kupiłbym mapę gdyby chociaż była tak aktualna jak tomtom, ale za takie "kwiatki" to się już zastanawiam czy mi warto wydawać parę zł na DVD-DL.

Gdybym to zakupił w VW to bym oddał z tytułu niezgodności towaru z umową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz wyobraź sobie, że wydałeś prawie 1000zł na taką mapę... To byś się dopiero wkurzył. Nie dość, że stan na początek 2014 to jeszcze za każdym razem coś spieprzą. Nie jestem za piractwem, kupiłbym mapę gdyby chociaż była tak aktualna jak tomtom, ale za takie "kwiatki" to się już zastanawiam czy mi warto wydawać parę zł na DVD-DL.

Gdybym to zakupił w VW to bym oddał z tytułu niezgodności towaru z umową.

 

czy inni tez mogą potwierdzić, że V12 jest gorsza od V11?, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona nie jest gorsza, obie sa do niczego

V10 wyglada najbardziej ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ostatnia w miarę dobra to v10.

Trzeba poczekać pół roku na nowe, może coś poprawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mam od Romeo v12 i mówcie nie instalować ?? :( zostać na v10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznicy w pokryciu dróg miedzy v11 v12 a v10 praktycznie nie ma

a komunikaty o viatollach ktore są oderwane od rzeczywistości potrafia zirytować

 

zainstalowalem v11 pozniej v12 i wrocilem do v10

 

NIE INSTALUJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zostałem na v10, v11 świrowała mi z zakrętami i głupoty FIS pokazywał, a po lekturze forum nawet nie mam ochoty instalować v12 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem z tą V12, ja wrzuciłem West jakiś czas temu i nie widzę żadnych problemów. Co więcej w moim rejonie widać nowe drogi. Jak dla mnie mapka jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w czym problem z tą V12, ja wrzuciłem West jakiś czas temu i nie widzę żadnych problemów. Co więcej w moim rejonie widać nowe drogi. Jak dla mnie mapka jest OK

 

V12 ma braki - zobacz sobie A1 koło Kowala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
V12 ma braki - zobacz sobie A1 koło Kowala ;)

 

Pewnie masz rację, ale ja niewiem gdzie nawet szukać Kowala. Tereny gdzie jeżdżę, a też wiele poza granicami, Węgry, Słowacja, Czechy i Niemcy to super.

A co do Kowala to sprawdzę:)

Edytowane przez Wojti77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v12 EAST na pokładzie zero problemów komentarz wskazania fis itp jak na v10 , v11 na v12 więcej dróg i bardziej aktualna

czasem źródło pochodzenia mapki daje o sobie znać , na mojej v12 brak opisywanych wcześniej

problemów

Edytowane przez bar72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w czym problem z tą V12, ja wrzuciłem West jakiś czas temu i nie widzę żadnych problemów. Co więcej w moim rejonie widać nowe drogi. Jak dla mnie mapka jest OK

 

5689831a3d20caf9e275b1d184d7affe.jpg

Podstawowy problem jak dla mnie - w V11 jak i V10 było ok, nagle w V12 wcięło gdzieś kawałek autostrady A1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podstawowy problem jak dla mnie - w V11 jak i V10 było ok, nagle w V12 wcięło gdzieś kawałek autostrady A1...

 

Nie widzę problemu, przecież wiesz że ta droga istnieje, można nią jechać.

Wytyczasz trasę, navi prowadzi objazdem, a Ty jedziesz baną po przejechaniu objazdu trasa ponownie prowadzi autostradą.

Mapę masz za darmo, więc w czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Bimbasz masz za free ciesz się kopiłeś w ASO reklamuj i po temacie :D

jesteś nie zadowolony z V12 wydaj sam chętnie kupie od Cibie super aktualną mapę

,my Polacy zawsze będziemy nie zadowoleni nikt nam nie dogodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kupiona oryginalna w ASO v11 jak bede kiedys w serwisie to zareklamuje te viatolle. Zobaczymy co odpowiedza. Tak z czystej ciekawosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wiadomo o FW 6276?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala z jednostkami c14

 

jestem w posiadaniu firmware

nie testowalem bo nie mam takiej jendnostki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację, ale ja niewiem gdzie nawet szukać Kowala. Tereny gdzie jeżdżę, a też wiele poza granicami, Węgry, Słowacja, Czechy i Niemcy to super.

A co do Kowala to sprawdzę:)

 

No i sprawdziłem, faktycznie brak linii że jest autostrada. Choć w sumie mam na dzieję, że w dziurę nie wpadnę jakby miał przypadkiem tamtędy jechać.

 

A ktoś to ma oryginalne mapy powinien to zareklamować, może do tej pory VW jeszcze nie wie że taki babol wypuścili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności