Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też jest - Soft 4120A. Musisz palcem po ekranie "pojeździć":devil

Hmm.. jeżdżenie nic nie daje:

20150518_064311.jpg

 

Do tego jeżdżąc ostatnio po Zachodzie na mapie nie pojawiły mi się żadne komunikaty traffic...

Jakiś dziwny soft, czy coś się uwaliło?

20150518_064229.jpg

20150518_064302.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze zapytam w sprawie mojego zepsutego RNS 510, czy ktoś naprawiał u Pana z Warszawy dzielnica Ochota. Ogłoszenie wisi na olx.

http://olx.pl/oferta/serwis-nawigacji-vw-rns-510-skoda-columbus-seat-media-system-CID619-ID73iS9.html#6a011a127a

Proszę o opinie jeżeli ktoś z forumowiczów naprawiał w tym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze zapytam w sprawie mojego zepsutego RNS 510, czy ktoś naprawiał u Pana z Warszawy dzielnica Ochota. Ogłoszenie wisi na olx.

http://olx.pl/oferta/serwis-nawigacji-vw-rns-510-skoda-columbus-seat-media-system-CID619-ID73iS9.html#6a011a127a

Proszę o opinie jeżeli ktoś z forumowiczów naprawiał w tym punkcie.

 

Ja się umawiam z Panem Pawłem na zakodowanie radia i nawigacji bo mi zniknęły z MFA po wgraniu nowego softu.

Jeśli ktoś już korzystał to też będę wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. jeżdżenie nic nie daje:

Mnie to wygląda na to, że masz je dziwnie zakodowane. Podczas zabawy z softami czasami wprowadzane jest dziwne kodowanie radia bądź zerowanie. Wygląda jakbyś miał zakodowane tylko 2 głośniki, brak tych z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe. Sprawdzę to.

Pozostaje jeszcze sprawa informacji o korkach i pracach drogowych. Tego też nie ma:-( (mówię o zagranicy oczywiście).

Edit:

Ujawniłem RNSowi 4 głośniki w kodowaniu.

Zmieniłem też na zestaw sound Volkswagen.

Wygląda, że dopiero po restarcie fader się dopisał do klawisza "Balans".

Dzięki.

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może w ogóle poproszę o jakieś sprawdzone namiary. Jak ktoś dokonywał już jakiejś poważnej naprawy RNS510 i był zadowolony z danej firmy, czy też osoby, która naprawy dokonała proszę o podanie namiarów na takie firmy. Już szukałem trochę, ale wolę wysłać do kogoś sprawdzonego niż do pierwszej lepszej firmy ogłaszającej się na aledrogo itp.

 

Dzień dobry.

Chciałem powrócić do mojego pytania.

Proszę o dane sprawdzonych firm/osób naprawiających RNS 510.

Dane firmy z Krakowa już mam i poleciło mi ją kilku forumowiczów. Proszę ponownie o informację, czy naprawiał już ktoś RNS u Pana z Warszawy dzielnica Ochota. Ma aktywne ogłoszenie na OLX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.

Chciałem powrócić do mojego pytania.

Proszę o dane sprawdzonych firm/osób naprawiających RNS 510.

Dane firmy z Krakowa już mam i poleciło mi ją kilku forumowiczów. Proszę ponownie o informację, czy naprawiał już ktoś RNS u Pana z Warszawy dzielnica Ochota. Ma aktywne ogłoszenie na OLX.

 

Witam kolego

Możesz śmiało dzwonić do Pana Pawła z ochoty. Jak będzie potrafił to pomoże, jak nie to od razu powie.

Dzisiaj kodował mi nawigację i radio na MFA, wszystko śmiga a dodatkowo nowy soft mi zapodał.

Niby nic nadzwyczajnego ale nie mając kabelka - czarna magia (kodowanie).

Całkiem sympatyczny Pan ok 40-tki - próbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Możecie powiedzieć o co chodzi z moją nawigacją? było dobrze dopóki nie wróciła z naprawy ( miała wymienioną płytę główną) włączam nawigacje trasę wytyczy, satelit widzi czasem nawet 10 a obraz w mapie przekręca mi się dziwnie, przerzuca mnie na boczne drogi albo bokiem prowadzi, zmieniałem soft, zmieniałem mapę i cały czas tak samo , soft teraz mam 4120a a mapę 8049

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam tylko jedno pytanie : czy ktoś wie gdzie znaleźć map tools V0.9b ?

będe bardzo wdzięczny za info. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam tylko jedno pytanie : czy ktoś wie gdzie znaleźć map tools V0.9b ?

Google Tobie nie działa, że takie pytania zadajesz :?:

Jest wersja v2.

http://christian-jeanin.ro/blog/software/maps-tool-en/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Możecie powiedzieć o co chodzi z moją nawigacją? było dobrze dopóki nie wróciła z naprawy ( miała wymienioną płytę główną) włączam nawigacje trasę wytyczy, satelit widzi czasem nawet 10 a obraz w mapie przekręca mi się dziwnie, przerzuca mnie na boczne drogi albo bokiem prowadzi, zmieniałem soft, zmieniałem mapę i cały czas tak samo , soft teraz mam 4120a a mapę 8049

 

 

Hej jak nikt nie wie co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie znam się na navi, ale wydaje mi się,ze jest coś skopane z synchonizacją. Jeżeli była ona w naprawie, to masz prawo do reklamacji-naprawy na gwarancji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego nie idziesz do tego co ta navi naprawial tylko tutaj podnosisz lament. Wracaj tam gdzie byla naprawiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego nie idziesz do tego co ta navi naprawial tylko tutaj podnosisz lament. Wracaj tam gdzie byla naprawiana.

 

 

Bo może coś wystarczy w opcjach zmienić a nie od razu odsyłać na reklamację naprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje wgrać nową mapę do RNS 510. Mam takie parametry z menu: 1T0035680D, H73, Soft 3810 i aktualną mapę 7673. Czy przed wgraniem nowej mapy muszę wgrać nowszy soft? Mapę planuje wgrać V12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instaluj 4120A, wgraj nowy soft bo softy ponizej 4xxx maja w niektorych miejscach uwalonego lektora (np ronda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - nie zwróciłem uwagi kiedy -prawdopodobnie po aktualizacji softu - nawigacja w trakcie nawigowania ma oddalony obraz - nie ma możliwości przybliżenia.... po instalacji ponownej starszych softów to samo.... miał ktoś taki problem??

 

i drugie pytanie - nawi w czasie nawigowania po podaniu jakiejś komendy - jak wcisnąłem przycisk w prawym górnym rogu -powtarzała komendę - teraz wyskakuje jakiś komunikat, że komendy głosowe czy jakoś tak nie są obsługiwane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie - nie zwróciłem uwagi kiedy -prawdopodobnie po aktualizacji softu - nawigacja w trakcie nawigowania ma oddalony obraz - nie ma możliwości przybliżenia.... po instalacji ponownej starszych softów to samo.... miał ktoś taki problem??

 

i drugie pytanie - nawi w czasie nawigowania po podaniu jakiejś komendy - jak wcisnąłem przycisk w prawym górnym rogu -powtarzała komendę - teraz wyskakuje jakiś komunikat, że komendy głosowe czy jakoś tak nie są obsługiwane??

 

Wcisnij prawe dolne pokretlo a uslyszysz powtorzony komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... Mam prośbę... mianowicie ma ktoś link do pobrania map West Europe v12? albo v11?

Pozdrawiam:paker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek google ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności