Skocz do zawartości
Michal1980

Spis żarówek wymiennych na LED

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dokładnie jak jej szukać jakbyś dał link byłbym wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5w5 can bus error free Gdzie kupie taką żarówkę postojową? Musi bys Error free bo inne zapalaja sie i zaraz gasną??Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 10904261_858291790858586_1498920071_n.jpg Wyświetleń: 9 Rozmiar: 33.4 KB ID: 126596

 

U Tomnika szukaj ma wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to uzytkownik alegro?? jak tak to on nic niesprzedaje juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to kolega z forum poszukaj w dziale usług lub wyszukiwarki użyj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to uzytkownik alegro??
ten wątek post 46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie jaka jest żarówka w passacie cc w lampkach do czytania na tylnej kanapie? Najpierw chce kupić dopiero rozbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.a jam mam takie pytanie czy idzie wyłączyć diagnoze lamp typu zimnego?bo wtedy zwykłe ledy można by zamontować w postojówkach czy założyć HID czy do rejestracji założyć ledy.orientuje się ktoś w tym temacie?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jam mam takie pytanie czy idzie wyłączyć diagnoze lamp typu zimnego

Można wyłączyć zimną diagnozę :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podepnę się do wątku. Auto VW CC po lifcie.

 

Wymieniłem prawie wszystko co się dało na led i przyszła pora na kierunki. Jak to w życiu bywa wszystko szło luksusowo do ostatniej żarówki i tak przód wymieniony działa pięknie bez błędów.

 

Przyszedł czas na tył lewa lampa wszystko działa perfect 0 błędów podłączam prawą żarówkę i klops nie działa ale na kompie nie pokazuje żadnego błędu podłączam zwykłą żarówkę działa. Myślę może żarówka padnięta szybka zmiana miejsc to samo. Po prostu prawa żarówka led nie działa zwykła natomiast z lewą działają bez problemu.

 

Żarówki to Philips Xtreme Vision LED PY21W Retrofit Car Bulbs Amber (Twin) 12764X2 kupione na Ebay są do nich standardowo dołączone rezystory.

 

Jeśli ktoś ma doświadczenie w temacie proszę o pomoc i z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Edytowane przez gnabas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Macie jakieś sprawdzone propozycje na zastąpienie żarówek od świateł cofania w tylnych lampach Ledowymi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uznałem,że cofanie MUSI być doświetlone, więc wsadziłem tam 35W halogenową.Poprawa jest, zwłaszcza w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i nie bardzo wiem gdzie pisać w sprawie LEDów, więc piszę tutaj do Was. Otóż w swoim pasku (B6 sedan z 2010r) chciałem wymienić oświetlenie tablicy rejestracyjnej na LED i wstawiłem LED CAN 6diod rurka 36mm z radiatorem zakupione w Warszawie w sklepie Interlook. Pięknie było przez pierwsze 2-3 dni, bo żadnego błędu.... Teraz po uruchomieniu silnika po 2-3 minutach ledy świecą normalnie i wywala mi błąd i wyłącza oświetlenie tablicy. Pytanie, czy trefne LEDy czy coś w aucie ? a może macie jakies zaufane i sprawdzone żaróweczki, które nie wywalałyby błędu ??

 

Dokładnie takie żarówki zamontowałem - http://allegro.pl/led-6-smd-5630-canbus-c5w-c10w-can-bus-36-mm-fv-i5358495751.html

Edytowane przez tobi918

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ! Już napisałem do Tomnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy podepnę się do wątku. Auto VW CC po lifcie.

 

Wymieniłem prawie wszystko co się dało na led i przyszła pora na kierunki. Jak to w życiu bywa wszystko szło luksusowo do ostatniej żarówki i tak przód wymieniony działa pięknie bez błędów.

 

Przyszedł czas na tył lewa lampa wszystko działa perfect 0 błędów podłączam prawą żarówkę i klops nie działa ale na kompie nie pokazuje żadnego błędu podłączam zwykłą żarówkę działa. Myślę może żarówka padnięta szybka zmiana miejsc to samo. Po prostu prawa żarówka led nie działa zwykła natomiast z lewą działają bez problemu.

 

Żarówki to Philips Xtreme Vision LED PY21W Retrofit Car Bulbs Amber (Twin) 12764X2 kupione na Ebay są do nich standardowo dołączone rezystory.

 

Jeśli ktoś ma doświadczenie w temacie proszę o pomoc i z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

 

Do tylnych kierunków także dałem te żarówki Philips LED - efekt super, o wiele mocniejsze i czytelniejsze światło. Nie podłączałem filtrów, zmieniłem tylko żarówki ze zwykłych na LED. Błędów na Fis-ie brak. Musiałem tylko wyłączyć zimną diagnozę bo po włączeniu zapłonu kierunki robiły przez chwilę za stroboskopy.

Mam za to inny problem - nie wiem co dać do przednich kierunków, żarówka to nie typowe PY24W, dodatkowo w lampie Passata B7 siedzi kapturek, który uniemożliwia włożenie zbyt długiej żarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy podepnę się do wątku. Auto VW CC po lifcie.

 

Wymieniłem prawie wszystko co się dało na led i przyszła pora na kierunki. Jak to w życiu bywa wszystko szło luksusowo do ostatniej żarówki i tak przód wymieniony działa pięknie bez błędów.

 

A jakie LEDy polecacie do Passat CC w miejsce P21w służących do jazdy dziennej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat kolegi Paolo. Jakie LEDy polecacie do Passat B7 w miejsce P21W w zderzaku, służących do jazdy dziennej? Coś z funkcją CANBUS, co nie wyrzuca błedów w żarówkach. Jesli ktoś może podesłać linka to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpinam się pod temat kolegi Paolo. Jakie LEDy polecacie do Passat B7 w miejsce P21W w zderzaku, służących do jazdy dziennej? Coś z funkcją CANBUS, co nie wyrzuca błedów w żarówkach. Jesli ktoś może podesłać linka to będę wdzięczny.

 

Ja kupiłem takie;

http://allegro.pl/zarowki-led-osram-p21w-ledriving-6000k-cw-zimna-i6712385276.html

Błędu żarówki nie wywala bo dokupilem moduł za chyba 45 zł.

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info. Zamowiłem jakieś inne za 25zl, niby do aut z szyną CAN... Zobaczymy jak podłaczę, czy nie wyrzuci błedu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności