Skocz do zawartości
idol23

Szyby i Hak w passacie b6

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry!

 

 

Drodzy forumowicze mam do was takie zapytanie.

Jak zdjąć hak holowniczy w kombi

i drugie pytanie czy w aso kupię taką zieloną folię na tylne szyby i klapę bagażnika czy one są jakoś zgrzewane w momencie produkcji? Przeproowadzał ktoś już taką modyfikację? I może to zabrzmi trochę dziwnie ale co tam

 

Czy alarm w passacie ma osobny akumulator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii haka domyślam się, że chodzi o zdjęcie całej belki spod zderzaka...?!?!

Ściągasz tylne lampy, tylny zderzak, opuszczasz tłumik i już wszystko jest na wierzchu.

Musisz tylko założyć belkę standardową, bo jak ktoś wjedzie w tył to będzie nieciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli ściągnięcie tylko tego zaczepu. Tam jest jeszcze złącze do podłączenia przyczepy ale czy ściągając sam uchwyt jak schować resztę ( Czyli to złącze)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze chodzi Tobie o sam hak (kulke)?, zeby go zdjac, najpierw kluczykim otwierasz zamek, nastepnie tym czarnym pokretlem przekreczasz tak, zeby byla widoczna czerwona kreska a nastepnie wyciagasz w dol sam hak. Jak juz go bedziesz mial w reku, chowasz go da bagaznika w syropianowe miejsce do niego przeznaczone, natomiast na dole, przesuwasz w bok to zlacze do podlaczenie tak zeby scowac w zderzak i zakladasz oslone, ktora powieniec posiadac, zeby zakryc ten otwor od haka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź a z szybami jak sprawa się ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do szyb, jesli potrzebujesz przyciemnic to poprostu podjedz tam gdzie przyciemniaja i tak zrob bo na pewno taniej wyjdzie. Ale wracajac do samych szyb te szyby nie maja chyba zadnych folii oryginalnych, tak mi sie chociaz wydaje, moze sie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź a z szybami jak sprawa się ma?

 

Zielone - atermiczne - teoretycznie mniej się wnętrze nagrzewa.

Białe - zwykłe - tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o szyby to chciałem je przyciemnić tak jak fabryka dała czyli o 35%.Jutro idę spytać do aso czy taka operacja jest wykonywalna czy w grę wchodzi wymiana szyb a tego bym nie chciał. Powodem przyciemnienia jest właśnie to żeby w cieplejsze dni było trochę chłodniej.Mam czarne auto i czarne wnętrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie musisz już iść do aso - tam przecież powiedzą, że trzeba wymienić na nowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o szyby to chciałem je przyciemnić tak jak fabryka dała czyli o 35%.Jutro idę spytać do aso czy taka operacja jest wykonywalna czy w grę wchodzi wymiana szyb a tego bym nie chciał. Powodem przyciemnienia jest właśnie to żeby w cieplejsze dni było trochę chłodniej.Mam czarne auto i czarne wnętrze.

 

http://www.carsolar.com.pl/?link=piecowe

 

poszukaj takiego rozwiązania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności