Skocz do zawartości
di4blos

gdzie jest moduł komfortu passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę skomunikować się z modułem komfortu w moim Passacie. W którym miejscu znajduje się ten moduł??

Dodam, że świeci mi się kontrolka od ciśnienia w oponach która jest podobno zintegrowana z tym modułem (mam czujnik ciśnienia w oponach który działa na zasadzie mierzenia obrotów kół po abs)

 

ps. auto: Passat b6, 2007r, 2.0TDI 140KM, DSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moduł komfortu jest za schowkiem w desce rozdzielczej !! a co chesz od niego i tak z nim nic nie zrobisz bo jest w nim imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz się pozbyć funkcji monitorowania ciśnienia w oponach to podobno musisz zamieszać w liczniku - kanał 061, osobiście tego nie testowałem ale mam takie info. jak coś to pisz na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam pewien problem z systemem kontroli ciśnienia w kołach, bazującym na wskazaniach ABS. Szukam odpowiedzi na forum (jeszcze nie znalazłem). Chodzi o to, że kontrolka układu kontrolującego ciśnienie powietrza w ogumieniu od pewnego czasu świeci się przez cały czas. Oczywiście ciśnienie sprawdziłem kilka razy - jest prawidłowe i równomierne. Kalibrowanie przyciskiem SET nie pomaga. Byłem z tym w ASO. Po podłączeniu komputera nie mogli rozpoznać problemu, błędu nie można skasować. Zalecili dokładną diagnostykę systemu ABS - za samą diagnostykę zapłaciłbym jednak ok. 300 zł, więc na razie szukam innego rozwiązania.

 

Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam powinieneś przeprogramować system Abs wpisać kod 0032034 i powinno pomóc a czy komputer nie zanotował żadnych błędów,przytrzymaj przycisk SET dłużej niż 30 sekund i powinien ci się uruchomić "gong"jeśli go nie słychać to masz po prostu uszkodzony przycisk i błędu nie skasujesz w komputerze po podpięciu waga powinien ci wyskoczyć błąd przycisku set wtedy wiesz ze przycisk jest ok pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przeciez sprawdzili mu wszystko. Sam włacznik tez mozna sprawdzic VAS-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności