Skocz do zawartości
Marek

LOG - Pomiar Dynamiczny Silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Chcę zrobić logi w swoim passku. Jeżdzę na LPG. Przed logami: najpierw skasować błędy (których oczywiście nie ma) potem wyjeździć ok 50km na PB, czy mogę też na odwrót :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podbijam pytanie kolegi krypek odnośnie silnika AUY w Sharan, czy ktoś wie czy można ten silnik porównać do nastaw w blokach vag z innym silnikiem, czy ma on też indywidualne wartości tylko dla AUY. Pytam bo mam wiele zeszytów serwisowych i vag z wieloma silnikami (passat. polo, lupo itp) jednak do swojego nigdzie nie mogę znaleźć. Wiele opisów z cho...ka się powtarza w plikach jednak nie ma mojego typu. Znalazłem Golfa AUY jednak nie wiem czy można go porównać z Sharan 2005.

Może ktoś pomoże? Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moj passat ciezko pali rano gdyjest zimny brak jest ssania prossze opomoc w analizie parametrów silnikaciepły praca 2.jpg

zimny.jpg

ciepły odpalenie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem Golfa AUY jednak nie wiem czy można go porównać z Sharan 2005.
silnik ten sam. sprawdź czy ECU jest to samo. Nie w sensie po numerach ale po producencie i typie (np. bosh motronic X.X). Jeśli tak to można.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

witam moj passat ciezko pali rano gdyjest zimny brak jest ssania prossze opomoc w analizie parametrów silnika

Robisz screeny w jakimś g... na dodatek kiepskiej jakości. Ja tam tym odczytom nie wierzę (tylko VAG-COM, VCDS). Zgodnie z tym to na zimnym MAF ma odczyt 0 więc coś nie halo. Powinno to się objawić jakimś błędem. Odepnij MAF na próbę.

LTFT też jakieś dziwne pokazuje.

Edytowane przez zwonko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności